תוכן פרסומי
ראשי » חדשות » היי-טק עולמי » חדש מאמזון: להגן על הבית עם אלקסה
הפופולרית מבין העוזרים החכמים. אלקסה

חדש מאמזון: להגן על הבית עם אלקסה

העוזרת החכמה והפופולרית של ענקית הקמעונאות מתרחבת בשירותיה, הניתנים דרך רמקולי Echo, ותספק מעכשיו לא רק סיוע קולי בהפעלת מכשור בבית, בחיפושים ברשת ובקניות ● אבל כיצד, לעזאזל, תשמור שמות וירטואלית על ביתנו?

מאת 16 במאי 2019, 14:56 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

מכשירי Echo של אמזון, המופעלים על ידי העוזרת הקולית אלקסה, הופכים אט אט למלווים חשובים בכל בית: הם מספקים בידור ומוזיקה, מאפשרים קניות, שומרים על הבריאות… וכעת גם מגינים על הבית.

אמזון הודיעה אתמול (ד'), כי בעלי מכשירי אקו יוכלו להתקין ולהתאים תכונות של Amazon Guard במכשירים באמצעות אפליקציית אלקסה.

אחת התכונות בפלטפורמת האבטחה החדשה, ואולי החשובה שבהן, היא מערך של התרעות, שאמזון מכנה "התרעות חכמות". בעלי אקו יאמרו למכשיר: "אלקסה, אני יוצא", והעוזרת הקולית תעביר את תכונות ההגנה למצב "בחוץ". במצב זה, המכשיר יקשיב לצלילים מיוחדים, כמו, למשל, זכוכית נשברת, ואם הוא יתרחש – בעליו יקבל התרעה על סוג הצליל שאותר, כמו גם הקלטה שלו.

נוסף על יכולתו של המכשיר לשלוח את המידע הזה למערכות אזעקה מקצועיות, ניתן גם להתחבר למכשיר האקו מרחוק ולבדוק מה מתרחש בבית.

חדש מאמזון: להגן על הבית עם אלקסה Reviewed by on . מכשירי Echo של אמזון, המופעלים על ידי העוזרת הקולית אלקסה, הופכים אט אט למלווים חשובים בכל בית: הם מספקים בידור ומוזיקה, מאפשרים קניות, שומרים על הבריאות... וכע מכשירי Echo של אמזון, המופעלים על ידי העוזרת הקולית אלקסה, הופכים אט אט למלווים חשובים בכל בית: הם מספקים בידור ומוזיקה, מאפשרים קניות, שומרים על הבריאות... וכע Rating: 0

הגיבו