תוכן פרסומי
ראשי » בראש הכותרות » VMware רכשה את ביטנאמי
VMware

VMware רכשה את ביטנאמי

הנרכשת מתמחה ביצירת חבילות תוכנה לפריסה מהירה של מערכות חדשות ● סכום העסקה לא נמסר

מאת 16 במאי 2019, 12:35 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

ספקית פתרונות הווירטואליזציה VMware הודיעה בימים אלו על רכישת ביטנאמי, חברה המתמחה ביצירת חבילות תוכנה לפריסה מהירה של מערכות חדשות. החברות לא מסרו את סכום עסקה, שאמורה להיכנס לתוקף עד סוף הרבעון הנוכחי.

בנוסף, ביטנאמי אמורה להמשיך לתפקד כמסגרת עצמאית תחת כנפיה של VMAware – בדומה לפעילותה העצמאית של VMware עצמה תחת דל.

"צירוף הכוחות עם VMware פירושו שנוכל להכפיל את הרוחב ואת העומק של הפתרונות הנוכחיים שלנו ולהביא לביטנמאי עננים נוספים בעת שאנחנו מאיצים את הדחיפה שלנו לתוך השוק הארגוני", נכתב בבלוג הרשמי של החברה הנרכשת.

רווחיות עסקית עוד משלבי הפעילות המוקדמים

ביטנאמי מספקת כיום יותר מ-130 חבילות תוכנה מוכנות לפריסה במגוון פורמטים עבור פריסות שונות במערכות שונות, כולל מכלי Dicker או מכונות וירטואליות, ולפי ההערכות בשוק, VMware רכשה אותה כדי להעמיק את המימד העסקי שלה כספקית שירותי ענן אשר מעניקה פתרון עבור רוב הארגונים המחפשים דרכים מהירות וקלות במיוחד לפריסת יישומים. זאת, בדומה למה שביטנאמי מציעה. העסקה אף מוגדרת כעסקת מפתח עבור החברה.

ביטנאמי הוקמה ב-2011 ומאז גייסה סכום צנוע של 1.1 מיליון דולרים, והיא טוענת לרווחיות עסקית עוד משלבי הפעילות המוקדמים שלה. כאמור, היא מציינת שדבר לא ישתנה מבחינת הלקוחות שלה, ואם כן, אז רק לטובה.

VMware רכשה את ביטנאמי Reviewed by on . ספקית פתרונות הווירטואליזציה VMware הודיעה בימים אלו על רכישת ביטנאמי, חברה המתמחה ביצירת חבילות תוכנה לפריסה מהירה של מערכות חדשות. החברות לא מסרו את סכום עסקה ספקית פתרונות הווירטואליזציה VMware הודיעה בימים אלו על רכישת ביטנאמי, חברה המתמחה ביצירת חבילות תוכנה לפריסה מהירה של מערכות חדשות. החברות לא מסרו את סכום עסקה Rating: 0

הגיבו