תוכן פרסומי
ראשי » בראש הכותרות » מפתח משחקים? אפל רוצה לשחק איתך
גיימר. צילום אילוסטרציה: BigStock

מפתח משחקים? אפל רוצה לשחק איתך

משקיעה, לפי ההערכות, יותר מ-500 מיליון דולרים כדי לפתח את פלטפורמת משחקי הארקייד שלה ובמסגרת זו אף משלמת  למפתחי משחקים שמוכנים לפתח משחק חדש עבור הפלטפורמה סכומים נאים

מאת 15 באפריל 2019, 15:02 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

אפל משקיעה סכומי עתק כדי לפתח את פלטפורמת משחקי הארקייד עליה הכריזה לאחרונה. לפי דיווחים אפל משלמת לכל חברת פיתוח משחקים שמוכנה לפתח משחק חדש עבור Apple Arcade, שירות המנויים שהיא רוצה להתחיל להפעיל בקרוב. היא אף מוכנה להוסיף עוד בונוסים למפתחים שיציעו את המשחקים החדשים שלהם באופן בלעדי לשירות הזה, לפחות לתקופת מה.

משקיעה למעלה מ-2 מיליארד דולרים בתוכן מקורי

בסך הכל מדובר לפי ההערכות בהשקעה של יותר מ-500 מיליון דולרים. המטרה היא לבנות את פלטפורמת Apple Arcade כך שיהיה בה מספיק 'בשר' למשוך שחקנים שיהיו מוכנים לשלם דמי מנוי חודשיים. אפל הכריזה כי היא מתכוונת להציע למעלה מ-100 משחקים בלעדיים בסופו של דבר, עם שיתופי פעולה עם מפתחות כמו סגה, קונאמי, לגו ועוד.

מדובר בסכום גדול משהיה אולי צפוי לאור ההערכות כי אפל משקיעה קצת יותר מ-2 מיליארד דולרים בתוכן מקורי שיהיה זמין תחת השירות +Apple TV. משמעות הדבר היא שבחברה מתייחסים לשירות הזה ככזה שיהווה גורם הכנסות משמעותי עבורה לאחר השקתו בסתיו בלא פחות מ-150 מדינות.

 

מפתח משחקים? אפל רוצה לשחק איתך Reviewed by on . אפל משקיעה סכומי עתק כדי לפתח את פלטפורמת משחקי הארקייד עליה הכריזה לאחרונה. לפי דיווחים אפל משלמת לכל חברת פיתוח משחקים שמוכנה לפתח משחק חדש עבור Apple Arcade, אפל משקיעה סכומי עתק כדי לפתח את פלטפורמת משחקי הארקייד עליה הכריזה לאחרונה. לפי דיווחים אפל משלמת לכל חברת פיתוח משחקים שמוכנה לפתח משחק חדש עבור Apple Arcade, Rating: 0

הגיבו