תוכן פרסומי
ראשי » חדשות » אינטרנט » תקלה שיבשה את השימוש בפייסבוק, אינסטגרם ו-ווטסאפ לזמן רב
תקלה בפייסבוק. אילוסטרציה: BigStock

תקלה שיבשה את השימוש בפייסבוק, אינסטגרם ו-ווטסאפ לזמן רב

משתמשים דיווחו שהם חווים בעיות בפיד, בהתחברות או כלל לא יכולים להיכנס לדומיין facebook.com ● התקלה תוקנה רק לאחר שלוש שעות

מאת 14 באפריל 2019, 14:49 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

שוב התחוללה היום (א') תקלה בפייסבוק, אינסטגרם ו-ווטסאפ. משתמשים ממקומות שונים בעולם דיווחו בשעות הצהרים כי הם חווים בעיות בשימוש באתרים ובאפליקציות של פייסבוק, בהן על כך שהפיד לא מתעדכן גם אחרי שהם לוחצים על כפתור הריפרש, ושאי אפשר לבצע לוג אין לאתר או לגלוש לדומיין facebook.com. התקלה תוקנה לאחר כשלוש שעות והשירותים שבו לזמינות מלאה.

הדיווחים הגיעו משורה של מדינות, בהן באירופה, ארצות הברית ומלזיה. העיקריים שבהם דיווחו על בעיות בפייסבוק, ובמידה פחותה יותר באינסטגרם ובווטסאפ. גם בישראל נרשם קושי להיכנס לחלק מהשירותים.

לפי אתר Downcenter, שמדווח על תקלות באתרים שונים, יותר מ-60% מהגולשים שהתקלה השפיעה עליהם חוו בעיות בפיד שלהם, 19% לא יכולים היו להתחבר ו-17% חוו בעיה כללית בכניסה לאתר.

גם לאחר תיקון התקלה, פייסבוק עדיין לא פרסמה התייחסות כלשהי אליה. השירותים של החברה – כולם או חלקם – חווים תקלות מדי כמה חודשים בממוצע, בתדירויות משתנות. התקלה האחרונה אירעה באמצע החודש שעבר.

תקלה שיבשה את השימוש בפייסבוק, אינסטגרם ו-ווטסאפ לזמן רב Reviewed by on . שוב התחוללה היום (א') תקלה בפייסבוק, אינסטגרם ו-ווטסאפ. משתמשים ממקומות שונים בעולם דיווחו בשעות הצהרים כי הם חווים בעיות בשימוש באתרים ובאפליקציות של פייסבוק, שוב התחוללה היום (א') תקלה בפייסבוק, אינסטגרם ו-ווטסאפ. משתמשים ממקומות שונים בעולם דיווחו בשעות הצהרים כי הם חווים בעיות בשימוש באתרים ובאפליקציות של פייסבוק, Rating: 0

תגובות (2)

  • Avatar

    אמיר

    עדיין יש לי את הבעיה נכנס לפייסבוק ולאחר כמה שניות מתנתק לבד

  • Avatar

    ישראל

    יש פתרון לדבר הזה?

הגיבו