תוכן פרסומי
ראשי » בראש הכותרות » מיקרוסופט: גרסאות ראשונות של דפדפן ה-Edge החדש החלו לצוץ ברשת
מיקרוסופט. צילום: BigStock

מיקרוסופט: גרסאות ראשונות של דפדפן ה-Edge החדש החלו לצוץ ברשת

מדובר בגרסאות מאוד מוקדמות של הדפדפן, שמבוסס על Chromium עם כמה הבדלים משמעותיים

מאת 25 במרץ 2019, 13:20 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

גרסאות ראשונות של דפדפן ה-Edge החדש של מיקרוסופט התחילו לצוץ ברשת. מדובר בגרסאות מאוד מוקדמות של הדפדפן, שמבוסס על Chromium בדומה ל-Chrome של גוגל, אבל לפי דיווחים כבר אפשר להתחיל לראות את מה ששונה ומה שדומה.

הדבר בא לידי ביטוי כבר בהתקנה בה המשתמשים יכולים לבחור את סגנון העיצוב של הלשוניות, כשהבחירה היא בין העיצוב הנוכחי של Edge עם מעט צל והרגשה של תלת ממדיות ועם זוויות ישרות, לעומת הפינות העגלגלות של Chrome עבור הלשונית הפתוחה והמראה השטוח והמינימליסטי יותר.

כמו כן בעת ההתקנה הדפדפן מאפשר מעבר חלק מדפדפן ברירת המחדל הנוכחי עם העתקה מלאה של היסטוריה וקישורים מ-Chrome או מ-Edge כדי לאפשר לבחון את הגרסה החדשה בדיוק באותה סביבת עבודה.

לפי הדיווחים מורגש שמדובר בדפדפן שמציע יותר מהעתקה והתאמה של Chrome ומביא לידי ביטוי כמה מהדברים שמציעה כיום מיקרוסופט בגרסה הנוכחית של Edge – כשהצפי הוא שתכונות כמו שמירת כרטיסיות ברשימה צדדית, ישולבו מאוחר יותר.

תומך ביכולת הקראה בקול רם

בינתיים הדפדפן כבר תומך ביכולת הקראה בקול רם לפי דרישות הנגישות עבור כבדי שמיעה, וכמו כן אפשר באמצעות הפעלת דגל באופן ידני להגדיר "מצב אפל". כמו כן הדפדפן כבר מציע תמיכה בהרחבות, לאחר אישור המשתמש.

מיקרוסופט צפויה לשחרר בקרוב גרסת סקירה ראשונה ציבורית של Edge החדש, ולפי הדיווחים היא גם עובדת על גרסה שמתאימה לשימוש במחשבי macOS – אם כי היא תושק מאוחר יותר, לאחר השקת גרסת ה-Windows.

מיקרוסופט: גרסאות ראשונות של דפדפן ה-Edge החדש החלו לצוץ ברשת Reviewed by on . גרסאות ראשונות של דפדפן ה-Edge החדש של מיקרוסופט התחילו לצוץ ברשת. מדובר בגרסאות מאוד מוקדמות של הדפדפן, שמבוסס על Chromium בדומה ל-Chrome של גוגל, אבל לפי דיוו גרסאות ראשונות של דפדפן ה-Edge החדש של מיקרוסופט התחילו לצוץ ברשת. מדובר בגרסאות מאוד מוקדמות של הדפדפן, שמבוסס על Chromium בדומה ל-Chrome של גוגל, אבל לפי דיוו Rating: 0

הגיבו