תוכן פרסומי
ראשי » בראש הכותרות » NVIDIA השיקה שרת RTX לעיבוד מהיר של תכנים ויזואליים כבדים

NVIDIA השיקה שרת RTX לעיבוד מהיר של תכנים ויזואליים כבדים

הוא מיועד גם להעברת תכנים מורכבים אל יחידות מחשוב קצה, לקראת שילוב הדור החמישי של הסלולר ברשתות התקשורת

מאת 19 במרץ 2019, 13:35 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

NVIDIA ממשיכה לשנות את המיקוד שלה אל השוק העסקי: הכריזה על שרת RTX חדש שמיועד בעיקר לעיבוד מהיר של תכנים ויזואליים כבדים במיוחד, וכן להעברת תכנים מורכבים אל יחידות מחשוב קצה לקראת שילוב הדור החמישי של הסלולר ברשתות התקשורת.

החברה הכריזה על השרת החדש בכנס GTC 2019 בו היא מתמקדת בעיקר ביכולות שלה להביא כלים לשוק עיבוד הנתונים המשתמש בבינה מלאכותית ובלמידה מעמיקה כדי לבצע אנליטיקה, וכדי לספק מידע שמוביל לפעולה.

ניתן יהיה לשתף שרת כזה בין כמה משתמשים

שרת RTX אחד יכול לתמוך ב-1,280 שבבים המבוססים על ארכיטקטורת ה-Turing של החברה המפוצלים על פני 32 שרתי להב. אם כך מדובר ב-40 מעבדים גרפיים חדישים של NVIDIA בכל שרת להב שתופס מרחב של מארז 8U.

החברה מציעה את השרת החדש עם שבבי Quadro RTX 4000 או שבבים מתקדמים יותר בדמות Quadro RTX 6000, ואף בשילוב של השניים בהתאם לתצורה המבוקשת בידי הלקוח.

לפי החברה ניתן יהיה לשתף שרת כזה בין כמה משתמשים וכן לחברו למערך השדרה עם רשת המבוססת על הטכנולוגיה של מלאנוקס. היא ציינה בנוס, כי כבר בקרוב יוצעו מערכות RTA בידי יצרניות כמו דל, HP, לנובו, אסוס וסופרמיקרו.

NVIDIA השיקה שרת RTX לעיבוד מהיר של תכנים ויזואליים כבדים Reviewed by on . NVIDIA ממשיכה לשנות את המיקוד שלה אל השוק העסקי: הכריזה על שרת RTX חדש שמיועד בעיקר לעיבוד מהיר של תכנים ויזואליים כבדים במיוחד, וכן להעברת תכנים מורכבים אל יחי NVIDIA ממשיכה לשנות את המיקוד שלה אל השוק העסקי: הכריזה על שרת RTX חדש שמיועד בעיקר לעיבוד מהיר של תכנים ויזואליים כבדים במיוחד, וכן להעברת תכנים מורכבים אל יחי Rating: 0

הגיבו