תוכן פרסומי
ראשי » בראש הכותרות » גוגל מתכוננת לאנדרואיד Q; שחררה בטא לבדיקת משתמשים
תמיכה במצב שולחני באנדרואיד Q

גוגל מתכוננת לאנדרואיד Q; שחררה בטא לבדיקת משתמשים

פתחה כלי Android Q bug tracker לצורך בדיקת הגרסה החדשה על ידי משתמשים, לאחר שגם ציינה בשבוע האחרון כי יותר ויותר יצרניות OEM הצטרפו לתוכנית הבטא שלה

מאת 13 במרץ 2019, 10:51 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

גוגל מתכוננת לגרסת אנדרואיד Q הבאה שלה, ועוד לפני ששחררה את גירסת הבטא של מערכת ההפעלה העתידית, פתחה החברה את כלי Android Q bug tracker לצורך בדיקת הגרסה החדשה על ידי משתמשים, לאחר שגם ציינה בשבוע האחרון כי יותר ויותר יצרניות OEM הצטרפו לתוכנית הבטא שלה.

כניסה לטופס המפתחים מאפשרת דיווח על בעיות הקשורות לחלקים שונים במערכת ההפעלה אנדרואיד, ובהם מתאפשר גם לבחור באנדרואיד Q בטא.

בתוך כך, איליאן מלצ'ב מצוות פרויקט Treble של גוגל, כתב באתר מפתחי אנדרואיד, כי מספר יצרניות OEM שהצטרפו לפרויקט הבטא של גירסת ה-Q גבוה מאלה שהצטרפו בשנה שעבר לתוכנית הבטא של גרסת ה-P הבאה של התוכנה, אם כי לא ציין את שמותיהן.

דיווח נוסף מעיד כי היום בערב שעון ארצות הברית, ה-13 בחודש יהיה יום השחרור של גרסת הבטא של אנדרואיד Q.

 

 

גוגל מתכוננת לאנדרואיד Q; שחררה בטא לבדיקת משתמשים Reviewed by on . גוגל מתכוננת לגרסת אנדרואיד Q הבאה שלה, ועוד לפני ששחררה את גירסת הבטא של מערכת ההפעלה העתידית, פתחה החברה את כלי Android Q bug tracker לצורך בדיקת הגרסה החדשה גוגל מתכוננת לגרסת אנדרואיד Q הבאה שלה, ועוד לפני ששחררה את גירסת הבטא של מערכת ההפעלה העתידית, פתחה החברה את כלי Android Q bug tracker לצורך בדיקת הגרסה החדשה Rating: 0

הגיבו