תוכן פרסומי
ראשי » בראש הכותרות » האם גוגל תשיק בקר משחק מתקדם?
גוגל. צילום: rvlsoft/BigStock

האם גוגל תשיק בקר משחק מתקדם?

דיווח: ענקית החיפוש מפתחת בקר הכולל מעבד וזיכרון פנימי שיאפשרו את ההרצה בפועל בבקר, עם הקרנה להתקן אחר

מאת 12 במרץ 2019, 16:19 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

גוגל אמורה לחשוף בכנס המפתחים הקרוב שלה, שאמור להיערך החודש, את שירות הזרמת המשחקים שלה שזכה, לפחות בינתיים, לשם Yeti. פטנט שנחשף מגלה שבמקביל מפתחת גוגל, ככל הנראה, בקר משחק מיוחד שישמש למשחקים בשירות – אבל לא רק.

לפי תיאור חדש יחסית שנוסף לפטנט מדובר בבקר שיאפשר הפעלה נקייה וחלקה של אפליקציה בהתקן מארח מסוים, מהבקר עצמו.

את המשחק ניתן להפעיל באמצעות ההתקן המארח או באמצעות השלט האלחוטי, והוא גם ישלח את האותות שייווצרו בעת הלחיצה על הכפתורים בשלט אל המארח.

הנקודה היא, שלהבדיל מבקר משחק רגיל, הבקר המוצע של גוגל יכלול בתוכו בקר משחק תרתי משמע, כולל מעבד וכולל זיכרון פנימי שיאפשרו למעשה את ההרצה בפועל בבקר, עם הקרנה להתקן אחר – כולל אפשרות למסך שיהיה מחובר לבקר עצמו ויאפשר להציג הזמנות למשחק, שיחות ותכנים אחרים. הבקר יוכל להתחבר להתקן התצוגה באמצעות חיבור אלחוטי, WiFi או בלוטות', או באמצעות חיבור USB.

יתרה מכך, הבקר יוכל להתחבר למספר מסכים בו זמנית, תוך הגדרה מה יוצג בכל מסך. לדוגמה: טלוויזיה שתשמש להצגת המשחק עצמו, בעוד שהודעות שקשורות למשחק יועברו לטאבלט סמוך, לדוגמה.

מה הסיכוי שגוגל אכן תשיק בסופו של דבר את הבקר הזה? לא ברור עדיין.

האם גוגל תשיק בקר משחק מתקדם? Reviewed by on . גוגל אמורה לחשוף בכנס המפתחים הקרוב שלה, שאמור להיערך החודש, את שירות הזרמת המשחקים שלה שזכה, לפחות בינתיים, לשם Yeti. פטנט שנחשף מגלה שבמקביל מפתחת גוגל, ככל ה גוגל אמורה לחשוף בכנס המפתחים הקרוב שלה, שאמור להיערך החודש, את שירות הזרמת המשחקים שלה שזכה, לפחות בינתיים, לשם Yeti. פטנט שנחשף מגלה שבמקביל מפתחת גוגל, ככל ה Rating: 0

הגיבו