תוכן פרסומי
ראשי » TheNewCom » Duo, אפליקציית שיחות הווידיאו של גוגל, מגיעה למחשב
Duo של גוגל

Duo, אפליקציית שיחות הווידיאו של גוגל, מגיעה למחשב

היישום מבוסס הדפדפן זקוק בסך הכל להגדרה פשוטה באפליקציה בטלפון האנדרואיד ● גרסת הרשת כבר אמורה להיות זמינה עבור כל המשתמשים באפליקציה

מאת 28 בפברואר 2019, 13:42 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

חובבי אפליקציית Duo, אפליקציית שיחות הווידאו של גוגל, יכולים מעתה להשתמש בה גם באמצעות המחשב האישי שלהם על ידי ביקור בכתובת https://duo.google.com.
היישום מבוסס הדפדפן זקוק בסך הכל להגדרה קלה באפליקציה בטלפון האנדרואיד, והיא כניסה להגדרות כדי לחבר את האפליקציה עם חשבון הגוגל של המשתמש. לאחר שעושים זאת, ומאשרים ליישום את החיבור, ניתן להתחיל לבצע שיחות גם על ידי שימוש במצלמת הרשת של המחשב – מה שאפשר למצוא בכל המחשבים הניידים כיום.

הסנכרון בין Duo לחשבון בעצם מאפשר לגרסת הדפדפן להשתמש ברשימת אנשי הקשר, כשלחיצה על שם המשתמש מאפשרת לבחור בין שיחת וידאו לשיחה קולית. לא ניתן לבצע שיחות טקסטואליות כמו באפליקציות כמו ווטסאפ, שגם לה כזכור יש גרסה לשימוש במחשב אישי – אך זו דורשת שהטלפון והמחשב יהיו מחוברים לאותה רשת WiFi.

גרסת הרשת של Duo כבר אמורה להיות זמינה עבור כל המשתמשים באפליקציה.

Duo, אפליקציית שיחות הווידיאו של גוגל, מגיעה למחשב Reviewed by on . חובבי אפליקציית Duo, אפליקציית שיחות הווידאו של גוגל, יכולים מעתה להשתמש בה גם באמצעות המחשב האישי שלהם על ידי ביקור בכתובת https://duo.google.com. היישום מבוסס חובבי אפליקציית Duo, אפליקציית שיחות הווידאו של גוגל, יכולים מעתה להשתמש בה גם באמצעות המחשב האישי שלהם על ידי ביקור בכתובת https://duo.google.com. היישום מבוסס Rating: 0

הגיבו