תוכן פרסומי
ראשי » חדשות » מנמ"ר הביטוח הלאומי פורש: "התגברתי על הסרטן ואני רוצה לעשות שינוי"

בלעדי לאנשים ומחשבים

המוסד לביטוח לאומי

מנמ"ר הביטוח הלאומי פורש: "התגברתי על הסרטן ואני רוצה לעשות שינוי"

המנמ"ר, יהודה סרוסי, עוזב לאחר 11 שנים בתפקיד ● במכתב מרגש לעובדי המוסד הוא ציין ש-"כשהתגלה אצלי הסרטן הבטחתי לעצמי שאם אחלים ארצה לעשות שינוי משמעותי; החלמתי, והגיעה העת לקיים את ההבטחה"

מאת 28 בפברואר 2019, 12:36 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

יהודה סרוסי, מנמ"ר המוסד לביטוח לאומי, הודיע אתמול (ד') על החלטתו לסיים את תפקידו כמנמ"ר הארגון.

במכתב מרגש שהפיץ סרוסי לעובדי הביטוח הלאומי הוא ציין כי "לפני שנתיים התגלה אצלי סרטן הערמונית. בסמוך למועד זה הבטחתי לעצמי כי אם אחלים מהמחלה ארצה לעשות שינוי משמעותי באורח חיי. כעת התבשרתי שהבדיקות הרפואיות הראו שהתגברתי על המחלה, ועל כן הגיעה העת לקיים את ההבטחה".

יהודה סרוסי, המנמ"ר הפורש של המוסד לביטוח לאומי. צילום: יח"צ

יהודה סרוסי, המנמ"ר הפורש של המוסד לביטוח לאומי. צילום: יח"צ

לגבי תכניותיו כתב סרוסי ש-"אני מתעתד לפנות ליזמות טכנולוגית, עיסוק בתחביביי הרבים ולהתפנות להיות סבא במשרה מלאה לנכדיי".

הוא הוסיף שכדי לאפשר למוסד לאתר מחליף ולאפשר לו להיכנס לתפקיד בצורה חלקה, הוא יפרוש באוקטובר השנה.

סרוסי נכנס לתפקידו ב-2008 והוא בעל ניסיון עשיר בתחום ניהול המחשוב. בטרם מונה לתפקיד בביטוח הלאומי, הוא ניהל את האגף למערכות מידע בשירות התעסוקה. בנוסף, הוא שימש כמנהל תחום פיתוח תחזוקת מערכות ביחידת המחשוב של משרד השיכון, וכן הקים את יחידת המחשוב של מע"צ (כיום נת"י – נתיבי תחבורה לישראל) ועמד בראשה בין השנים 1987 ל-1992.

במסגרת תפקידו בביטוח הלאומי הוביל סרוסי את פרויקט המחשוב הגדול של המוסד, תבל, שהותנע מחדש לפני שנתיים, לאחר שעלה מאות מיליוני שקלים והוקפא על ידי ההנהלה הקודמת.

בקרוב יפורסם כאן, באנשים ומחשבים, ראיון נרחב עם סרוסי.

מנמ"ר הביטוח הלאומי פורש: "התגברתי על הסרטן ואני רוצה לעשות שינוי" Reviewed by on . יהודה סרוסי, מנמ"ר המוסד לביטוח לאומי, הודיע אתמול (ד') על החלטתו לסיים את תפקידו כמנמ"ר הארגון. במכתב מרגש שהפיץ סרוסי לעובדי הביטוח הלאומי הוא ציין כי "לפני ש יהודה סרוסי, מנמ"ר המוסד לביטוח לאומי, הודיע אתמול (ד') על החלטתו לסיים את תפקידו כמנמ"ר הארגון. במכתב מרגש שהפיץ סרוסי לעובדי הביטוח הלאומי הוא ציין כי "לפני ש Rating: 0

תגובות (2)

  • Avatar

    סמי הכבאי

    מדוע דו"ח מבקר המידע בנושא השחתת כספי ציבור על ידי אגף מערכות המידע במוסד לביטוח לאומי לא מוזכר? 600 מיליון שקל כזכור.

  • Avatar

    סרול

    איך אוכל לקבל את מספר הטלפון של יהודה סרוסי תודה או מייל שלו

הגיבו