תוכן פרסומי
ראשי » בראש הכותרות » חלונות 7 של מיקרוסופט: תעדכנו או תחדלו
חלונות 7

חלונות 7 של מיקרוסופט: תעדכנו או תחדלו

העדכונים הקרובים עבור הגרסאות הישנות של מערכות ההפעלה, Windows 7 ו-Windows Server 2008, יהיו קריטיים: מי שלא ישלים את העדכונים הללו למעשה לא יוכל יותר לאחר מכן לקבל עדכונים

מאת 20 בפברואר 2019, 14:38 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

העדכונים הקרובים עבור הגרסאות הישנות של מערכת ההפעלה של מיקרוסופט, Windows 7 ו-Windows Server 2008, יהיו קריטיים, ואפילו מאוד.

אמנם בחברה כבר סופרים לאחור לקראת סוף התמיכה במערכות ההפעלה הישנות הללו – ועבור Windows 7 מדובר בינואר 2020 – אבל עד אז היא צריכה לתמוך בהן, וכדי לעשות זאת, יש צורך בעדכון של אלגוריתם האימות של העדכונים עצמם.

העדכון עצמו אמור להתרחש ב-12 במרץ

בכל פעם שמורד עדכון מערכת ל-Windows יש צורך באישור שלה כדי לוודא שמדובר אכן בקובץ עדכון חוקי. במערכות החדשות יותר, מ-Windows 8 ואלך, משולב הדור השני של פונקציית גיבוב הנתונים (SHA-2), ב-Windows 7/2008 עדיין נעשה שימוש בדור הראשון (SHA-1). אך לאחרונה, לאחר שהתברר שיש בדור הראשון של האלגוריתם נקודות פגיעות, במיקרוסופט החליטו להפסיק להשתמש בו.

מכיוון שכך, אלו שעדיין משתמשים במערכות ההפעלה הללו יצטרכו לעדכן בקרוב את המערכת שלהם כדי שגם היא תשתמש ב-SHA-2. מי שלא יעשה זאת, בעת שהעדכון המסוים הזה יוצע לו, בעצם לא יוכל יותר לאחר מכן לקבל עדכונים – כמעט שנה לפני שמיקרוסופט תסגור את הדלת גם כך או כך.

העדכון עצמו אמור להתרחש ב-12 במרץ, כקובץ מסוים ומוגדר עבור שתי מערכות ההפעלה הללו.

חלונות 7 של מיקרוסופט: תעדכנו או תחדלו Reviewed by on . העדכונים הקרובים עבור הגרסאות הישנות של מערכת ההפעלה של מיקרוסופט, Windows 7 ו-Windows Server 2008, יהיו קריטיים, ואפילו מאוד. אמנם בחברה כבר סופרים לאחור לקראת העדכונים הקרובים עבור הגרסאות הישנות של מערכת ההפעלה של מיקרוסופט, Windows 7 ו-Windows Server 2008, יהיו קריטיים, ואפילו מאוד. אמנם בחברה כבר סופרים לאחור לקראת Rating: 0

הגיבו