תוכן פרסומי
ראשי » TheNewCom » אפליקציית GetPet: הטינדר למציאת כלב לאימוץ מעמותות
כלבים מחכים לאימוץ שלך. צילום: BigStock

אפליקציית GetPet: הטינדר למציאת כלב לאימוץ מעמותות

בחירת חבר על ארבע, שיחיה לצידנו ויזכה בבית חם ובהמון אהבה - ויחזיר לנו כפל כפליים - בנויה קצת כמו שידוך ● באפליקציית GetPet תוכלו באמת להחליק ימינה כמו בטינדר, אם מצאתם את השותף המתאים לאימוץ ואז להגיע לדייט כדי לראות אם זה ילך ביניכם

מאת 7 בפברואר 2019, 13:31 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

בחירת חבר על ארבע לאימוץ, שיחיה לצידנו ויזכה בבית חם ובהמון אהבה – וכמובן, יחזיר לנו כפל כפליים – בנויה קצת כמו שידוך. אנחנו מתרשמים מהמראה, והאנרגיות הכלליות שמשדר הכלבלב, ובוחרים את זה שהכי יתאים לנו. מכיוון שהתהליך מעט דומה, אפליקציית GetPet בנויה כמו טינדר, ובאמת תוכלו להחליק ימינה אם וכשמצאתם את השותף המתאים לאימוץ, מבין רבבות החיים בעמותות ומקלטים שרק מחכים למי שיתאהב בהם.

כולם מכירים, ורבים גם משתמשים, בטינדר – אפליקציית ההיכרויות המצליחה. אבל מכיוון שזו מייצרת הרבה סיפורים על דייטים גרועים וכישלונות קשים, מוטב לעצור את ההשוואה כאן. כי היישום החדש GetPet אולי דומה קונספטואלית לטינדר, אבל במקרה שלו לא צריכות להיות אכזבות אלא רק הצלחות גדולות והמון אהבה מלבלבת בעבור כל הנוגעים בדבר – וזאת משום שהיישום משדך בין אנשים המעוניינים לאמץ כלבי רחוב חסרי בית ולא לדייט רגעי אלא לתמיד.

GetPet נבנתה על ידי צוות של אוהבי בעלי חיים מווילנה שבליטא. על פי סוכנות הידיעות AP, היזמים קיבלו את הרעיון לאחר שראו כלב חסר בית משוטט ברחוב, במהלך שיחת ועידה בווידיאו שקיימו. מאז הם התמקדו במשימה ליצור אפליקציה שתסייע לכלבים שלא שפר עליהם גורלם למצוא משפחה אוהבת.

האפליקציה הושקה בחודש שעבר וכבר מתגאה במאות משתמשים חדשים מדי יום. היא עובדת מאוד בדומה לטינדר – מחליקים ימינה אם רואים כלב שמתאהבים בו ושמאלה אם לא.

מחליקים ימינה ויוצאים לדייט במקלט הכלבים הקרוב

לכל כלב יש פרופיל משלו, שניתן לגלול בו כדי לראות אם הוא אכן תואם את הציפיות והצרכים, כמו גם היכולות, שלכם כמאמצים. כשמחליקים ימינה, נקבעת לכם פגישה במקלט המקומי שבו שוכן הכלב, כדי שתוכלו לראות אם אתם והוא מסתדרים ואם יש ביניכם קליק גם במציאות.

בעולם קיימים כבר יישומים אחרים – כגון PawsLikeMe, BarkBuddy, או Get Your Pet – שמספקים שירות דומה, וכמו כן לעמותות השונות בתחום, גם בישראל, יש אתרים עמוסים בצילומי בעלי החיים שמחפשים בתים. אבל GetPet היא האפליקציה היחידה שחוויית המשתמש בה היא במתכונת ה"טינדרית", שאמורה להפוך את החיפוש עצמו להרבה יותר כיפי ומושך. אגב, למעוניינים באימוץ של חתול או בעלי חיים אחרים – GetPet מתכננת להרחיב את ההיצע שלה, כך שיכלול את מה שנהוג לכנות "חיות מחמד" אחרות בעתיד הקרוב.

לצערנו כרגע GetPet לא מוצעת באנגלית, וכן לא בעבור מאמצים פוטנציאליים בישראל, אבל לנוכח ההצלחה שלה, יתכן שבעתיד היא תגיע למדינות דוברות אנגלית וגם אלינו. אבל בינתיים אל תמתינו עם האימוץ המתוכנן והמקווה – גשו פיזית לעמותה כמו S.O.S, או תנו לחיות לחיות, ופשוט אמצו לחיקכם חבר או חברים כבר עכשיו. קר שם בחוץ!

אפליקציית GetPet: הטינדר למציאת כלב לאימוץ מעמותות Reviewed by on . בחירת חבר על ארבע לאימוץ, שיחיה לצידנו ויזכה בבית חם ובהמון אהבה - וכמובן, יחזיר לנו כפל כפליים - בנויה קצת כמו שידוך. אנחנו מתרשמים מהמראה, והאנרגיות הכלליות ש בחירת חבר על ארבע לאימוץ, שיחיה לצידנו ויזכה בבית חם ובהמון אהבה - וכמובן, יחזיר לנו כפל כפליים - בנויה קצת כמו שידוך. אנחנו מתרשמים מהמראה, והאנרגיות הכלליות ש Rating: 0

הגיבו