תוכן פרסומי
ראשי » בראש הכותרות » לא הבנת? גוגל תשמש לך כמתורגמנית
מדברים בשפות שונות. צילום אילךוסטרציה: BigStock

לא הבנת? גוגל תשמש לך כמתורגמנית

תכונת התרגום המאפשרת לחבר בין דוברי שפות שונות בזמן אמת שהציגה לאחרונה החברה פעילה כעת עבור 26 שפות ● עברית עדיין אינה נמנית בין השפות הללו

מאת 6 בפברואר 2019, 14:22 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

לאחרונה הציגה גוגל במהלך תערוכת CES תכונה חדשה של Google Home שמאפשרת להשתמש בהתקנים החכמים של החברה כמתרגם לעת מצוא.

הטכנולוגיה שהוצגה אפשרה לנהל דו שיח בין אנשים שמדברים שפות שונות, כש-Google Assistant מנסה לתווך באמצע בשיטת מכשיר קשר: זה מדבר והמכשיר משמיע את התרגום.

כעת מתברר, ללא כל הודעה רשמית של גוגל, שהתכונה החדשה למעשה שוחררה לעולם ויצאה מגדר מבחני השימוש שלה. כזכור, בגוגל ביצעו מספר ניסויים במספר בתי מלון בארצות הברית כדי לבדוק כיצד זה עובד, אבל באתר Android Police חשפו כי מצב התרגום כבר פועל למעשה בפועל בכל מכשירי סדרת Google Home, כשבמקרה שמדובר במסך החכם, הטקסט המקורי והטקסט המתורגם מופיעים בכל רגע נתון ביחד על המסך.

תכונת התרגום פעילה כעת עבור 26 שפות, ולא – עברית אינה כלולה בה. בכל מקרה, איטלקים יוכלו לדבר, לדוגמה, עם תאילנדים, ופינים יוכלו לדבר עם הונגרים, ואולי אפילו לשלב בשיחה מישהו מטורקיה.
בכל מקרה, כדי להפעיל את התכונה יש להשתמש באחת משש שפות בלבד: אנגלית, יפנית, צרפתית, גרמנית, איטלקית או ספרדית. המשפט צריך להכיל את הבקשה Hey Google, be my Finnish interpreter, לדוגמה, או בסגנון Hey Google, help me speak Mandarin.
באופן מפתיע או לא, ההשקה הלא רשמית של השירות החדש של Google Home מגיעה במקביל להשקת גרסת הבדיקה של אפליקציית התמלול החדשה של גוגל, שדווקא תומכת כבר ב-70 שפות.

לא הבנת? גוגל תשמש לך כמתורגמנית Reviewed by on . לאחרונה הציגה גוגל במהלך תערוכת CES תכונה חדשה של Google Home שמאפשרת להשתמש בהתקנים החכמים של החברה כמתרגם לעת מצוא. הטכנולוגיה שהוצגה אפשרה לנהל דו שיח בין אנ לאחרונה הציגה גוגל במהלך תערוכת CES תכונה חדשה של Google Home שמאפשרת להשתמש בהתקנים החכמים של החברה כמתרגם לעת מצוא. הטכנולוגיה שהוצגה אפשרה לנהל דו שיח בין אנ Rating: 0

הגיבו