תוכן פרסומי
ראשי » בראש הכותרות » חדש בנטפליקס: שיתוף כותרים באינסטגרם
נטפליקס

חדש בנטפליקס: שיתוף כותרים באינסטגרם

ענקית הסטרימינג החלה לאפשר למשתמשיה לשתף כותרים אותם הם אוהבים בסטוריז • בשלב זה האפשרות זמינה למשתמשים אשר מחזיקים iPhone

מאת 23 בינואר 2019, 10:41 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

נטפליקס החלה אמש (ג') לאפשר למשתמשיה לשתף כותרים אותם הם אוהבים בסטוריז שבאינסטגרם  ובכך העניקה אפשרות לשיתוף תכנים חדשים לצפייה. כך דיווחה השבוע החברה.

בחברה אמרו כי המהלך הינו חלק מהמאמצים המתמשכים של ענקית שירותי הסטרימינג להפוך את האפליקציה לאינטראקטיבית יותר עבור משתמשיה. בשלב זה האפשרות זמינה למשתמשים אשר מחזיקים בטלפון מסוג iPhone.

בהודעת החברה נמסר כי "אפשרות זו מיישרת קו עם השירות הדומה אשר מוצע באפליקציות Spotify ו-Shazam. מעתה, משתמשי נטפליקס יוכלו לגשת לאפליקצייה
ב-iPhone לבחור כותר שהם רוצים לשתף, להוסיף פיצ'ר שמותאם להם אישית לסטורי או לשלוח אותו ישירות לחברים. הסטורי יהיה גלוי למשך 24 שעות ויספק קישור שיעביר לאפשרות לצפייה בכותר באפליקציה".

בהודעת החברה ציינו עוד כי פרטיהם האישיים של המשתמשים בשירות זה אינם חשופים לאפליקציית אינסטגרם, אלא, רק הכותר והלינק אותו הם משתפים.

באמצעות האפשרות החדשה, המשתמשים יוכלו כעת בין היתר לחפש כל כותר באפליקצייה וללחוץ על שיתופו, לבחור באפשרות "אינסטגרם סטורי" מתוך רשימה של אפליקציות שתעביר את המשתמש ישירות לסטורי שבו הם יוכלו להציג תמונה של הכותר ברקע ומדבקת טקסט שתתווסף אליה. כאשר התמונה מוכנה לפרסום, המשתמשים יוכלו להעלות אותה לסטורי או לשלוח ישירות לחברים בהודעות הפרטיות דרך האינסטגרם.

לנטפליקס כיום 139 מיליון מנויים בתשלום ביותר מ-190 מדינות. מנויי נטפליקס נהנים מסדרות טלוויזיה, מכותרים תיעודיים ומסרטים במגוון רחב של ז'אנרים ושפות.

חדש בנטפליקס: שיתוף כותרים באינסטגרם Reviewed by on . נטפליקס החלה אמש (ג') לאפשר למשתמשיה לשתף כותרים אותם הם אוהבים בסטוריז שבאינסטגרם  ובכך העניקה אפשרות לשיתוף תכנים חדשים לצפייה. כך דיווחה השבוע החברה. בחברה א נטפליקס החלה אמש (ג') לאפשר למשתמשיה לשתף כותרים אותם הם אוהבים בסטוריז שבאינסטגרם  ובכך העניקה אפשרות לשיתוף תכנים חדשים לצפייה. כך דיווחה השבוע החברה. בחברה א Rating: 0

הגיבו