תוכן פרסומי
ראשי » בראש הכותרות » סנאפצ'ט עושה שמח לאוהבי כלבים עם פילטר מיוחד בעבורם
כלב. צילום: BigStock

סנאפצ'ט עושה שמח לאוהבי כלבים עם פילטר מיוחד בעבורם

לכל משתמשים הרשת החברתית הצעירה והמפולטרת שחיים עם חברים על ארבע - מעכשיו תוכלו להצטלם עם הכלבים ולהוסיף פילטר מיוחד שלמשל ילביש חיוך עם שפתיים אדומות על פני הכלב או פרפר כחול על אפו

מאת 26 בדצמבר 2018, 16:34 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

מאחר שזו עונת החגים בעולם הנוצרי, וכנראה במיוחד בכדי להפוך את החגיגות ברחבי תבל לקצת יותר עליזות ושמחות, סנאפצ'ט מחדשת בדיוק כעת עם פילטרים מיוחדים לכלבים.

בדומה לאותו פיצ'ר לחתולים של סנאפ, אשר הושק באוקטובר, גם עדשות הכלב (dog lenses) מאפשרות לכם להעלות מסננים על התמונה של הכלב שחי לצידכם, לבדו או יחד איתכם בסלפי. האפקטים החמודים מתאימים, כראוי לרשת החברתית ממציאת הפורמט, בדיוק להעלאת סטוריז שימשכו הרבה תשומת לב, כי ידוע שכלבים תמיד גונבים את ההצגה.

פני פיצה לכלבלב ואוזני פיצה לבעליו

הפילטר כולל בין השאר משקפיים שחורים של ספרנית, כתר של חטיפי-כלבים וקרני אייל לכלב, או מעטפת פני פיצה לכלבלב ואוזני פיצה לבעליו. על פי ההודעה לעיתונות של סנאפצ'ט התכונה הושקה ב-24 בדצמבר, בדיוק בערב חג המולד.

בכדי לנסות את החידוש על או עם הכלב – פשוט פותחים את סנאפצ'ט, לוחצים על "עדשות", ובוחרים את מה שאתם מעוניינים בו. וכן, החלק הזה קל. עכשיו נראה אתכם מצליחים לגרום לשובב לשבת בשקט ולהסתכל על המצלמה…

עד לפני חודשיים, עם הגחת הפילטר לחתולים, ידעו הכלים הטכנולוגיים של סנאפצ'ט להלביש מסננים רק על פרצופים אנושיים, אך לא על בעלי חיים. באופן מצחיק, חלק מהמסננים קישטו אנשים במני פרטים "חייתיים" – קרניים, לשונות כלב ויתר עניינים. כעת היכולות התרחבו גם לזיהוי כלבים וחתולים, כלומר שגם בעלי החיים יכולים מעכשיו להתהדר במני כתרים דיגיטליים, וכמיטב מסורת ההיפוך – הם "יתחפשו" בחלק מהמקרים לבני אדם.

על הפרק: צילומים בביג בן ואימוץ כלב

עדשות הכלבים אינן המסננים היחידים שסנאפ הוסיף באחרונה. כמה ימים קודם לכן פרסמה החברה את העדשת ה-ביג בן שלה, אשר מאפשרת צילום לצד המונומנט הלונדוני, שבכלל נמצא כיום בשיפוצים. המגדל מכוסה בתקופה זו בפיגומים ובקושי רואים אותו, כך שהמסנן מאפשר לאנשים לצלם תמונות שבהן הביג בן חוזר לתפארתו הקודמת, ועם זאת מדייק ומציג את הזמן הנכון בשעון.

בכל מקרה, אם הכתבה עשתה לכם חשק לבלות עם כלב וליהנות יחדיו החורף הקר, שמזמן לכלבים חסרי הבית השוהים בכלביות בארץ ימים לא פשוטים, הוא עיתוי מעולה לאמץ לכם שותף טוב לחיים. וחלילה – לא לקנות. יש כל כך הרבה חברים על ארבע שזקוקים לבית, ושאיש לא יהיה מוכן לשלם בעבורם, שישמחו כל כך להתכרבל בביתכם, וכן, גם שתציקו להם עם צילומים לסנאפצ'ט שלכם.

סנאפצ'ט עושה שמח לאוהבי כלבים עם פילטר מיוחד בעבורם Reviewed by on . מאחר שזו עונת החגים בעולם הנוצרי, וכנראה במיוחד בכדי להפוך את החגיגות ברחבי תבל לקצת יותר עליזות ושמחות, סנאפצ'ט מחדשת בדיוק כעת עם פילטרים מיוחדים לכלבים. בדומ מאחר שזו עונת החגים בעולם הנוצרי, וכנראה במיוחד בכדי להפוך את החגיגות ברחבי תבל לקצת יותר עליזות ושמחות, סנאפצ'ט מחדשת בדיוק כעת עם פילטרים מיוחדים לכלבים. בדומ Rating: 0

תגובות (1)

  • אליה בלום

    מה דעתכם?

הגיבו