תוכן פרסומי
ראשי » בראש הכותרות » מהנדס צעיר בגוגל נמצא מת במשרדיה בניו יורק
משרדי גוגל. צילום: BigStock

מהנדס צעיר בגוגל נמצא מת במשרדיה בניו יורק

שרת של החברה מצא את גופת העובד בן ה-22 במשרדים של הענקית בצ'לסי מרקט שבמנהטן והזעיק את המשטרה ● סיבת המוות טרם פורסמה וכעת ממתינים לתוצאות נתיחת הגופה

מאת 10 בדצמבר 2018, 13:18 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

סקוט קרולצ'יק, מהנדס עובד גוגל צעיר, בן 22 בלבד, התגלה מת במשרדי החברה שבצ'לסי מרקט במנהטן ביום ו' בערב.

משטרת ניו יורק אמרה כי בסביבות השעה 21:00 נענתה לקריאה של שרת שמועסק בבניין אשר נתקל בקרולצ'יק מחוסר הכרה בקומה השישית בבניין שבשדרה השמינית. השוטרים שהגיעו למקום מצאו שהעובד אמנם אינו מגיב אך לא התגלו עליו סימנים מובהקים לטראומה כלשהי, כך לדברי המשטרה. אבל באופן טרגי – ניסיונות ההחייאה שנעשו בו נכשלו ומותו נקבע על ידי הפרמדיקים במקום.

"עדיין אוספים מידע נוסף"

קרולצ'יק הניו יורקי, שלא היה לו כל רקע של מחלות או בעיות רפואיות, סיים את אוניברסיטת קרנגי מלון במאי והצטרף לשורות גוגל על תקן מהנדס תוכנה.

דובר של גוגל אמר ל-Daily News כי "אנחנו עדיין אוספים מידע נוסף ומכבדים את המשפחה בתקופה הקשה הזו".

גוגל והמשפחה ממתינים לתוצאות נתיחת גופתו של העובד שתקבע את סיבת המוות.

ביום ה' עוד צייץ קרולצ'יק בחשבון הטוויטר שלו וכתב: "2018 הייתה השנה המוזרה שלי בספוטיפיי בינתיים! אני לא יכול לחכות למה שאמצא ב-2019" והוסיף לטוויט תמונה של השירים הנבחרים שלו מהשנה החולפת, בציפייה לבאות. שלא יבואו.

מהנדס צעיר בגוגל נמצא מת במשרדיה בניו יורק Reviewed by on . סקוט קרולצ'יק, מהנדס עובד גוגל צעיר, בן 22 בלבד, התגלה מת במשרדי החברה שבצ'לסי מרקט במנהטן ביום ו' בערב. משטרת ניו יורק אמרה כי בסביבות השעה 21:00 נענתה לקריאה סקוט קרולצ'יק, מהנדס עובד גוגל צעיר, בן 22 בלבד, התגלה מת במשרדי החברה שבצ'לסי מרקט במנהטן ביום ו' בערב. משטרת ניו יורק אמרה כי בסביבות השעה 21:00 נענתה לקריאה Rating: 0

הגיבו