תוכן פרסומי
ראשי » בראש הכותרות » באג משונה בפייסבוק יצר "מסע בזמן" והציג למשתמשים הודעות ישנות
פייסבוק מסנג'ר. צילום: BigStock

באג משונה בפייסבוק יצר "מסע בזמן" והציג למשתמשים הודעות ישנות

אם יש הודעות צ'אט שניהלתם ב-Messenger ושכחתם מהן מזמן או שפשוט לא רציתם לראות - יש סיכוי שהרשת החברתית הציגה אותן בפניכם באחרונה שוב, בגלל באג לא ברור שהחברה טוענת שבינתיים טופל ונפתר

מאת 28 בנובמבר 2018, 13:29 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

כולם אוהבים סדרות וסרטים של מסע בזמן, אבל כשתסריט דומה גולש מהמסך לחיינו האמיתיים זה כנראה כבר פחות נחמד.

מספר משתמשי פייסבוק התלוננו באחרונה כי הודעות ישנות מאוד מעברם צצו להן לפתע ב-Facebook Messenger שלהם. ענקית הרשתות החברתיות הודתה שהייתה מודעת לבעיה ואמרה שהיא עובדת על תיקון מה שהגדירה כבאג. "אנו מתנצלים על אי הנוחות", אמר דובר פייסבוק, כשזמן קצר לאחר מכן אישרה פייסבוק כי הבעיה נגרמה מעדכוני תוכנה ותוקנה.

תזכורת לא רצויה מהמתים

הופעת ההתכתבויות הוותיקות ב-Messenger התרחשה באופן אוטומטי, ללא הקשר או הסבר, והראשונים שהציפו אותה היו משתמשי טוויטר. לפי הדיווחים, ההודעות הישנות הופיעו כחדשות וככאלו שטרם נקראו.

"תודה לך פייסבוק על ששלחת לי התרעות על הודעות שנשלחו מעל שנה", כתב משתמש אחד בטוויטר והוסיף, "רבים מהן היו מהיום שבו השותף שלי, דין, נפטר ועכשיו העברתי את הערב שלי בחשש ממה עוד אני הולך לראות".

לא ברור כמה אנשים הושפעו מהבעיה, אבל לפי הדיווחים בטוויטר רבים כבר לא נתקלו בבאג יותר בימים האחרונים.

זו אינה בפעם הראשונה שנושא הקשור לנוסטלגיה ולזכרונות מעיק על משתמשי החברה. בשנת 2015 ספגה הרשת החברתית הדומיננטית ביקורת על שהעלתה מחדש זכרונות כואבים של משתמשים באמצעות התכונה "ביום זה" (On This Day) שהכניסה לפעולה על הפלטפורמה. במקרה הזה החליטה החברה להשאיר את התכונה פעילה, אך לאפשר למשתמשים לבטל אותה אם אינם מעוניינים בתזכורות לפרסומים ונושאים מעברם.

באג משונה בפייסבוק יצר "מסע בזמן" והציג למשתמשים הודעות ישנות Reviewed by on . כולם אוהבים סדרות וסרטים של מסע בזמן, אבל כשתסריט דומה גולש מהמסך לחיינו האמיתיים זה כנראה כבר פחות נחמד. מספר משתמשי פייסבוק התלוננו באחרונה כי הודעות ישנות מא כולם אוהבים סדרות וסרטים של מסע בזמן, אבל כשתסריט דומה גולש מהמסך לחיינו האמיתיים זה כנראה כבר פחות נחמד. מספר משתמשי פייסבוק התלוננו באחרונה כי הודעות ישנות מא Rating: 0

הגיבו