תוכן פרסומי
ראשי » TheNewCom » הטלפון הראשון בעולם עם המסך המתקפל: רויו הקדימה את סמסונג ווואווי
עכשיו גם עם מסך מתקפל. צילום אילוסטרציה: BigStock

הטלפון הראשון בעולם עם המסך המתקפל: רויו הקדימה את סמסונג ווואווי

הראשונה להציג בפועל מכשיר עם מסך שמתקפל החוצה ● כשהוא פתוח, גודלו מזכיר יותר טאבלט מאשר מכשיר טלפון שנכנס לכיס

מאת 1 בנובמבר 2018, 14:00 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

אפשר להניח שכולם ציפו שהטלפון הראשון עם מסך מתקפל יגיע מחברה גדולה כמו סמסונג או וואווי, שכבר הצהירו שהן עובדות על מכשיר כשזה ושהוא מתוכנן להשקה בשנה הבאה, אבל את שתיהן הקדימה חברה קטנה בשם רויו (Rouyu Technology).

אמנם עוד לא מדובר במכשיר שנכנס לפס ייצור מלא, אבל רויו היא הראשונה להציג בפועל מכשיר עם מסך מתקפל אמיתי, שמתקפל החוצה, ושהוא נפתח הוא בגודל שמזכיר יותר טאבלט מאשר מכשיר טלפון שנכנס לכיס.

מכשיר שעוד אינו בשל לחלוטין

בכל מקרה, יש למכשיר שם. הוא נקרא GlexPai ובהדגמה ניתן לראות שהחברה הביאה למסיבת העיתונאים מכשיר שעוד אינו בשל לחלוטין, כנראה בשביל לתפוס קצת כותרות.

בכל מקרה המכשיר מציע מסך 7.8 אינץ' שניתן כאמור לקיפול באמצע אז ניתן להשתמש בכל מסך בנפרד לתפקודים אחרים. המערכת על שבב היא גרסה מוקדמת של Snapdragon 8150 של קוואלקום אותה מייעדת יצרנית השבבים לתחום מחשבי ה-Windragon דווקא, ובכלל עדיין לא הגיעה לשוק באופן רשמי. העובי של הטלפון המתקפל, כשהוא פתוח לרווחה, עומד על 7.6 מ"מ בלבד.

רויו לא מסרה עדיין את כל הפרטים, אבל ממה שכן אפשר ללמוד שלמכשיר שתי מצלמות מאחור עם חיישני 16 מגה-פיקסל ו-20 מגה-פיקסל. כן פורסם שהמכשיר תומך ויכולת טעינה מהירה שמסוגלת להגיע ל-80 אחוזי סוללה תוך שעה אחת בלבד.

למרות שהמכשיר אינו בשל לחלוטין, החברה החליטה להוציא אותו למכירה מוגבלת בסין. המחירים גבוהים במיוחד: כ-1,290 דולרים עבור גרסת 6/128 גיגה-בייט זיכרון, כ-1,430 דולרים לגרסת 8/256 גיגה-בייט ולא פחות מ-1,859 דולרים עבור גרסת 8/512 גיגה-בייט זיכרון.

הטלפון הראשון בעולם עם המסך המתקפל: רויו הקדימה את סמסונג ווואווי Reviewed by on . אפשר להניח שכולם ציפו שהטלפון הראשון עם מסך מתקפל יגיע מחברה גדולה כמו סמסונג או וואווי, שכבר הצהירו שהן עובדות על מכשיר כשזה ושהוא מתוכנן להשקה בשנה הבאה, אבל אפשר להניח שכולם ציפו שהטלפון הראשון עם מסך מתקפל יגיע מחברה גדולה כמו סמסונג או וואווי, שכבר הצהירו שהן עובדות על מכשיר כשזה ושהוא מתוכנן להשקה בשנה הבאה, אבל Rating: 0

תגובות (1)

  • מישהו

    אז מה הביג וופ? כבר הציג מכשירי קונצפט שבסופו של דבר לא יצא מהם כלום. הם ממש לא הראשונים.

הגיבו