תוכן פרסומי
ראשי » בראש הכותרות » "בשל השינוי הדיגיטלי – לקוחות מעוניינים להפיק יותר מהמידע שלהם"
תוצאות טובות. נט-אפ

"בשל השינוי הדיגיטלי – לקוחות מעוניינים להפיק יותר מהמידע שלהם"

ג'ף מקלוג, סגן נשיא למכירות שותפים בנט-אפ: "השינוי הדיגיטלי לא רק מאלץ עסקים להשתנות, אלא גם הספקים צריכים לשנות ולהתאים את עמדתם ואת אסטרטגיית ההצלחה שלהם בשנים הבאות"

מאת 16 באוקטובר 2018, 10:13 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

"השינוי הדיגיטלי מתחולל במלוא עוצמתו, נט-אפ הופכת לספקית ניהול נתונים. בעוד שהשינוי הדיגיטלי צובר תאוצה, לקוחות מעוניינים להפיק יותר מהמידע שלהם, מה שמציג הזדמנות משמעותית לשותפים", כך אמר אמר ג'ף מקלוג, סגן נשיא למכירות שותפים באזור אמריקה בנט-אפ.

לדבריו, "השינוי הדיגיטלי הוביל את נט-אפ לשנות את עסקיה ולמקם בראש את הצלחת השותפות שלה בשנים הבאות. אנו קוראים לשותפות שלנו להצטרף אלינו במעבר לספקית ניהול נתונים עבור הענן ההיברידי". מקלוג דיבר בוועידת השותפים Best Of Breed (ר"ת BoB) שנערכה בפילדלפיה בשבוע שעבר.

"לבנות מחדש את אסטרטגיית ההצלחה"

מקלוג הוסיף כי "השינוי הדיגיטלי לא רק מאלץ עסקים להשתנות, אלא גם הספקים צריכים לשנות את עמדתם ולהתאים אותה לעידן הטכנולוגי החדש. עליהם לבנות מחדש את אסטרטגיית ההצלחה שלהם בשנים הבאות".

"שינינו את העסקים שלנו. ביצענו שינוי בתיק הפתרונות שלנו, ארגנו מחדש את היחידות העסקיות שלנו, עדכנו את מטרות השוק שלנו והצורה שבה אנו פועלים מול הלקוחות. עברנו מאחסון מסורתי, הקשור לרשת, לאחסון מבוסס Flash, קשור לענן ולפתרונות היפר אחודים. ועדיין, אנו נמצאים במהלך השינוי שלנו", אמר.

"השותפים שלנו יכולים לסייע לארגונים להפוך את התשתית הפנימית שלהם למודרנית ולנוע לעבר סביבת ענן היברידי עתידית. ניתן לעשות זאת בעזרת טכנולוגיות דוגמת Flash. ההתפתחות של נט-אפ מחברת אחסון לחברת ניהול נתונים – עונה על ההתפתחות שקרתה בתעשייה", הוסיף מקלוג.

הוא סיכם ואמר כי "כ-92% מהעסקים של נט-אפ עוברים דרך שותפים ועדיין יש מקום לצמיחה בעבודה עם השותפים. זהו שוק עם הזדמנויות בשווי של מיליארדים, כך שיש רק דרך אחת לצמוח – למעלה. הצוות שלנו כולו ממוקד בבניית הקשרים עם השותפים".

"בשל השינוי הדיגיטלי – לקוחות מעוניינים להפיק יותר מהמידע שלהם" Reviewed by on . "השינוי הדיגיטלי מתחולל במלוא עוצמתו, נט-אפ הופכת לספקית ניהול נתונים. בעוד שהשינוי הדיגיטלי צובר תאוצה, לקוחות מעוניינים להפיק יותר מהמידע שלהם, מה שמציג הזדמנ "השינוי הדיגיטלי מתחולל במלוא עוצמתו, נט-אפ הופכת לספקית ניהול נתונים. בעוד שהשינוי הדיגיטלי צובר תאוצה, לקוחות מעוניינים להפיק יותר מהמידע שלהם, מה שמציג הזדמנ Rating: 0

הגיבו