תוכן פרסומי
ראשי » בראש הכותרות » מפתחי פורטנייט נגד היו-טיובר לוקאס
פורטנייט. צילום אילוסטרציה: BigStock

מפתחי פורטנייט נגד היו-טיובר לוקאס

משחקי Epic הגישו תביעה אישית נגד היו-טיובר בגין העלאת סרטונים המלמדים את הצופים כיצד ניתן לרמות במשחק ● דורשים לסגור את הערוץ, על 1.7 מיליוני העוקבים שלו

מאת 15 באוקטובר 2018, 12:44 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

החברה המפתחת את המשחק הפופולארי פורטנייט, משחקי EPIC, הגישה בימים אלו תביעה נגד אושיית היו-טיוב ברנדון לוקאס , המוכר בכינויו Golden Modz,  ונגד שותפו, קולטון קונטר, המכונה Excentric, בגין טענה לכאורה לשימוש ומכירת סרטוני רמאויות (צ'יטים) של המשחק. ללוקאס יש מעל 1.7 מיליון מנויים.

בתביעה נטען כי לוקאס הפר את זכויות היוצרים של מפתחי המשחק על ידי פרסום סרטוני ווידאו שיצר בהם הוא משחק ומלמד את הצופים כיצד לרמות בו. בנוסף, נטען בתביעה כי הוא הציע למכירה כלים שונים לרמייה במשחק אותם מכר באמצעות אתר האינטרנט שלו. קונטר עצמו לעיתים השתתף באותם סרטונים.

לוקאס אמר בתגובה לדברים כי הוא חף מפשע וכי רבים אחרים מעלים סרטונים דומים ליו-טיוב.

במידה והתביעה תתקבל בבית המשפט, הדבר עלול להוביל את לוקאס ושותפו לשלם מחיר גבוהה מאוד שכן, במקביל לדרישת הפיצוי הכספי שמבקשת יוצרת המשחק מהשניים, היא דורשת מהם גם למחוק את חשבונם מיו-טיוב לחלוטין ולהפסיק את פעילותם מתוך כוונה להזהיר יו-טיוברים אחרים, מוכרים יותר או פחות, הפועלים באופן דומה.

במקביל פנתה החברה בבקשה מיו-טיוב להסיר מהרשת כמה מהסרטונים.

מפתחי פורטנייט נגד היו-טיובר לוקאס Reviewed by on . החברה המפתחת את המשחק הפופולארי פורטנייט, משחקי EPIC, הגישה בימים אלו תביעה נגד אושיית היו-טיוב ברנדון לוקאס , המוכר בכינויו Golden Modz,  ונגד שותפו, קולטון קו החברה המפתחת את המשחק הפופולארי פורטנייט, משחקי EPIC, הגישה בימים אלו תביעה נגד אושיית היו-טיוב ברנדון לוקאס , המוכר בכינויו Golden Modz,  ונגד שותפו, קולטון קו Rating: 0

הגיבו