אימפרבה נרכשה תמורת 2.1 מיליארד דולרים

בעקבות הרכישה תהפוך לפרטית ● בחודש וחצי הקרוב תוכל עדיין לקבל הצעות נוספות לרכישתה ● שווייה של חברת אבטחת המידע הישראלית עומד על כ-1.5 מיליארד דולרים

שלמה קרמר. צילום: יח"צ

שווייה של חברת אבטחת המידע הישראלית עומד על כ-1.5 מיליארד דולרים. היא הוקמה בשנת 2002 על ידי שלמה קרמר – ממייסדי צ'ק פוינט, עמיחי שולמן ומיקי בודאי, שהקים את טראסטיר שנמכרה במאות מיליוני דולרים ליבמ. קרמר שימש מנכ"ל החברה עד שנת 2014. יש לאימפרבה יותר מאלף עובדים ואלפי לקוחות ארגוניים בעולם.

בעקבות הרכישה היא תהפוך לפרטית. לרכישה יש סייג, לפיו בחודש וחצי הרוב, אימפרבה תוכל לקבל עוד הצעות לרכישתה. לחברה הישראלית, שכיום המרכז שלה הוא בקליפורניה, ארה"ב, יש מרכז פיתוח בישראל.

פועלת לאבטחת נכסים דיגיטליים ומאגרי מידע

אימפרבה פועלת לאבטחת נכסים דיגיטליים ומאגרי מידע. קו מוצרים אחד שלה עושה ניטור וניתוח של פעילות מסדי נתונים. השני עורך בדיקות לשלמות הקבצים וניטור שגיאות במערכת ההפעלה והיישומים המותקנים בה. והשלישי הוא פיירוול לאפליקציות מקוונות, לטובת ניטור, דיווח וחסימה של תשדורות מגורמים עוינים.

בסוף 2017 קרמר מכר את אחזקותיו באימפרבה תמורת כ-90 מיליון דולרים. מועצת המנהלים של החברה אישרה את העסקה פה אחד. בשנת 2011 החברה הונפקה בנאסד"ק. ב-2014 היא רכשה את Tomium Software האמריקאית ואת SkyFence הישראלית. השנה היא רכשה את חברת אבטחת המידע האמריקאית Prevoty תמורת כ-140 מיליון דולרים.

בשנת 2009 הקימה החברה את חברת הבת אינקפסולה, שסיפקה פתרונות ומוצרים מבוססי ענן וכלים למניעת התקפות מניעת שירות מבוזרת, DDoS.

תגובות

(0)

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, דיבה, וסגנון החורג מהטעם הטוב

אירועים קרובים