תוכן פרסומי
ראשי » TheNewCom » ההתפשטות (הטלפונית) המצרית
סמארטפונים. צילום: BigStock

ההתפשטות (הטלפונית) המצרית

יצרנית הטלפונים המצרית SICO, שהשיקה את הטלפון החכם המצרי הראשון, רוצה לכבוש כעת גם את מדינות אפריקה ● האם המחיר הזול שלו יסייע לה בכך?

מאת 10 באוקטובר 2018, 16:15 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

יצרנית הטלפונים המצרית SICO, שהשיקה שנה את הטלפון החכם המצרי הראשון אי פעם, וכבר התחילה לייצא אותו למדינות המפרץ, חושבת על עוד התרחבות. החברה רוצה לכבוש עם הטלפון, שמורכב לחלוטין במצרים, גם את מדינות אפריקה.

החברה שמה על הכוונת מדינות כמו גאנה, דרום אפריקה, ניגרה ואחרות, מקומות בהם מכשירי טלפון חכמים שתומכים בתקשורת סלולארית דור רביעי המוצעים במחירים של 50 עד 60 דולרים הם עיקר הביקוש.

השלשת הייצור הכולל מ-1.5 מליון יחידות.

החברה, ש-20% ממנה נמצאים בידי משרד התקשורת המצרי, השיקה מוקדם בתחילת השנה את המכשיר Nile X  אך המכשירים שהיא מתכוונת להציע לשוק האפריקאי המתפתח יהיו זולים יותר. היא גם מתכוונת להרחיב את הייצוא הכולל שלה ל-40% במהלך 2019, תוך ניסיון להגדיל את נתח השוק שלה בארץ מכורתה בכ-5%, וזאת כדי השלשת הייצור הכולל מ-1.5 מליון יחידות.

כאמור, כחלק מהמהלך הזה, מתכוונים בחברה להשיק דגמים חדשים של טלפונים, וזאת אחרי שלאחרונה הכריזו גם על טאבלט חדש. ובעיקר רוצים שם להוכיח שאפשר להצליח למכור טלפונים גם אם המפעל שלך לא ממוקם בסין או בסביבה.

ההתפשטות (הטלפונית) המצרית Reviewed by on . יצרנית הטלפונים המצרית SICO, שהשיקה שנה את הטלפון החכם המצרי הראשון אי פעם, וכבר התחילה לייצא אותו למדינות המפרץ, חושבת על עוד התרחבות. החברה רוצה לכבוש עם הטלפ יצרנית הטלפונים המצרית SICO, שהשיקה שנה את הטלפון החכם המצרי הראשון אי פעם, וכבר התחילה לייצא אותו למדינות המפרץ, חושבת על עוד התרחבות. החברה רוצה לכבוש עם הטלפ Rating: 0

הגיבו