תוכן פרסומי
ראשי » חדשות » אינטרנט » במיקרוסופט סגרו את החלון
מיקרוסופט. צילום: BigStock

במיקרוסופט סגרו את החלון

החליטה לחזור בה ולהסיר את הופעתו של חלון ההתראה שצץ בעת שמשתמשי Windows 10 ניסו להתקין דפדפני צד שלישי • מיקרוסופט: היה מדובר בבדיקה בלבד

מאת 20 בספטמבר 2018, 16:42 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

מיקרוסופט החליטה לחזור בה ולהפסיק את הופעת חלון ההתראה שהחל להופיע בעת שמשתמשי Windows 10 ניסו להתקין דפדפני צד שלישי.

ההתראה התחילה להופיע בשבוע שעבר בגרסאות של בוחני הבטא שמנויים לתוכנית Windows Insider. כל מי מהם שרצה להתקין במערכת שלו דפדפן מתחרה ל-Edge של מיקרוסופט שמגיע עם מערכת ההפעלה כברירת מחדל, ובמיוחד הדפדפנים Chrome ו-Firefox, 'זכה' לראות הודעה לפיה אין סיבה להתקין דפדפן אחר כי Edge כבר מותקן, "והוא דפדפן מהיר ובטוח יותר לשימוש ב-Windows 10".

המשתמשים כמובן יכלו להתעלם מהאזהרה, אך עצם הופתעה, ועצם הבדיקה שביצעה מיקרוסופט עוררו תגובות קשות למדי ברשת, כמו שקורה בכל פעם שהחברה מנסה לדחוף את הדפדפן שלה בחזרה למקומות בהם היה פעם Internet Explorer, תוך שהיא מנצלת את מערכת ההפעלה שלה.

לא תופיע  בגרסת העדכון הקרובה

לפי מיקרוסופט היה מדובר בבדיקה בלבד כמו בדיקות אחרות שהיא ביצעה ותבצע בעתיד לגבי תכונות כאלה או אחרות שהיא רוצה לבחון. בכל מקרה, בגרסת העדכון הקרובה, שתגיע לשוק באמצע אוקטובר, משתמשי Windows 10 לא יראו את ההודעה הזו.

במיקרוסופט סגרו את החלון Reviewed by on . מיקרוסופט החליטה לחזור בה ולהפסיק את הופעת חלון ההתראה שהחל להופיע בעת שמשתמשי Windows 10 ניסו להתקין דפדפני צד שלישי. ההתראה התחילה להופיע בשבוע שעבר בגרסאות ש מיקרוסופט החליטה לחזור בה ולהפסיק את הופעת חלון ההתראה שהחל להופיע בעת שמשתמשי Windows 10 ניסו להתקין דפדפני צד שלישי. ההתראה התחילה להופיע בשבוע שעבר בגרסאות ש Rating: 0

הגיבו