תוכן פרסומי
ראשי » PC Plus » נבידיה מציגה: Tesla T4
מעבדים. צילום אילוסטרציה: BigStock

נבידיה מציגה: Tesla T4

מצטרף אל שבבי ה-Tesla המיועדים לשימושים בדטה-סנטר הארגוני ● אמור לרשת את שבבי ה-P4 אותם הציעה החברה עד לאחרונה ולפי החברה מדובר בהפרש ביצועים משמעותי

מאת 13 בספטמבר 2018, 15:07 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

נבידיה מביאה את ארכיקטורת הטורין (Turin) החדשה שלה גם אל משפחת שבבי ה-Tesla שלה המיועדים לשימושים בדטה-סנטר הארגוני.

החברה הכריזה בימים אלו על Tesla T4 שאמור לרשת את שבבי ה-P4 אותם הציעה החברה עד לאחרונה ולפי החברה מדובר בהפרש ביצועים משמעותי.

מעבדי ה-P4 נחשבים לפופולריים ביותר בקרב ספקיות מחשוב הענן הגדולות וה-T4 אמור לרשת אותו בהתאם ובאותו קנה מידה.

לפי נבידיה, אחת החברות הראשונות שתשלב את השבב החדש בשרתיה היא גוגל ו-T4 ישתלב בעיקר ביישומים שנבנים על לימוד מכונה עם ממשקי דיבור, שפה ותצוגת וידאו לדוגמה.

יביאו את ליבות ה-Turing לכדי המימוש האמיתי שלה

בנבידיה ציינו כי שבב T4 מכיל 320 ליבות Turing Sensor ו-2,560 ליבות CUDA. בנוסף, לפי החברה, יצירית הממשקים הטבעיים המבוססים על לימוד מכונה יביאו את ליבות ה-Turing לכדי המימוש האמיתי שלהן.

החברה סיפקה כמה מבחני ביצועים לפיהם יכול T4 להציע ביצועים שעולים על אלו של מעבד מהשורה פי 30 ויותר ומול מעבד הדור הקודם P4 עד פי 3.5.

במקביל הודיעה החברה על עדכון תוכנת ה-TensorRT שלה לבניית מודלים של לימוד מכונה מעמיק, כולל, בין השאר, בניית שרת עבור ממשקים מבוססי TensorRT.

נבידיה מציגה: Tesla T4 Reviewed by on . נבידיה מביאה את ארכיקטורת הטורין (Turin) החדשה שלה גם אל משפחת שבבי ה-Tesla שלה המיועדים לשימושים בדטה-סנטר הארגוני. החברה הכריזה בימים אלו על Tesla T4 שאמור לר נבידיה מביאה את ארכיקטורת הטורין (Turin) החדשה שלה גם אל משפחת שבבי ה-Tesla שלה המיועדים לשימושים בדטה-סנטר הארגוני. החברה הכריזה בימים אלו על Tesla T4 שאמור לר Rating: 0

הגיבו