תוכן פרסומי
ראשי » TheNewCom » צבע הכסף החדש של ה-Note 9

צבע הכסף החדש של ה-Note 9

לצבעי ה-Note 9 שחור לילה, כחול אוקיאנוס, נחושת מתכתית וסגול לוונדר, יצטרף גם צבע כסוף

מאת 13 בספטמבר 2018, 12:55 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

לאחר ההשקה המוצלחת של מכשיר הדגל האחרון של סמסונג, ה-Galaxy Note 9, נראה שהענקית הדרום קוריאנית מנסה לשמור על מתח מכירות באמצעות הפתעות בדמות עדכון צבע חדש.

לפי תמונה שדלפה לרשת באתר MySmartPrice, ה-Note 9 יהיה זמין בארצות הברית גם בגוון כסף, וההערכה היא שהצבע הזה יהיה זמין גם בשווקים נוספים. כרגע הוא זמין בצבעי שחור לילה, כחול אוקיאנוס, נחושת מתכתית וסגול לוונדר.

אין זו הפעם הראשונה שסמסונג משיקה מכשירים קיימים בצבעים נוספים. למשל, למגוון צבעי ה-Galaxy S8 נוסף האדום כמעט שנה לאחר שהושק. לפי דיווחים שונים, ה-Galaxy S10 העתידי עשוי לזכות בצבע ירוק ברקת בנוסף על הצבעים הקלאסיים המקובלים (ה-S6 Edge זכה בזמנו לצבע הזה), אולי כמחווה לציון דגם העשור של הגלאקסי, שיביא קרוב לוודאי גם חידושים טכנולוגיים.

צבע הכסף החדש של ה-Note 9 Reviewed by on . לאחר ההשקה המוצלחת של מכשיר הדגל האחרון של סמסונג, ה-Galaxy Note 9, נראה שהענקית הדרום קוריאנית מנסה לשמור על מתח מכירות באמצעות הפתעות בדמות עדכון צבע חדש. לפי לאחר ההשקה המוצלחת של מכשיר הדגל האחרון של סמסונג, ה-Galaxy Note 9, נראה שהענקית הדרום קוריאנית מנסה לשמור על מתח מכירות באמצעות הפתעות בדמות עדכון צבע חדש. לפי Rating: 0

הגיבו