תוכן פרסומי
ראשי » חדשות » אינטרנט » חדש באיכילוב: זימון תור למרפאות באינטרנט
צילום: BigStock

חדש באיכילוב: זימון תור למרפאות באינטרנט

המרכז הרפואי איכילוב הוא בית החולים הציבורי הראשון בישראל שמציע כעת הזמנת תור מקוונת באמצעות אתר האינטרנט שלו ● בקרוב צפויה המערכת להתפרס  בבתי חולים נוספים

מאת 5 בספטמבר 2018, 14:25 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

כבר לא צריך לחכות שהפקידה תחזור מההפסקה… זימון תור למרפאה בבית חולים ציבורי הוא לא תמיד תענוג גדול, בלשון המעטה. המרכז הרפואי איכילוב תל אביב הוא בית החולים הציבורי הראשון בישראל שמציע כעת לכלל הציבור הזמנת תור מקוונת באמצעות אתר האינטרנט שלו.

בימים אלה הושקה המערכת המקוונת לזימון תורים במערך האמבולטורי של בית החולים, המאפשרת  תהליך זימון תור ידידותי, נוח ומדויק מהמחשב או ממכשיר נייד ללא צורך בהמתנה, בהשארת פרטים או בשיחות עם מוקד זימון התורים.

מערכת זו הינה שלב נוסף בפרויקט הל"ב – המטופל במרכז – שהינו חלק מפרויקט משותף למשרד הבריאות ולמטה ישראל דיגיטלית במשרד לשוויון חברתי. במסגרת הפרויקט פותחו ממשקים למערכת המידע האדמיניסטרטיבית, המאפשרים בחינת תורים פנויים באתר האינטרנט של בית החולים.

כמו כן המערכת מאפשרת מעקב, ביטול או שינוי של מועד התור. הזימון המקוון המלא מתאפשר בשלב זה למגוון מרפאות ושירותים. פיתוח זה הוא פרי שיתוף פעולה בין צוותים של אגף בריאות דיגיטלית ומחשוב, חטיבת המרכזים הרפואיים במשרד הבריאות, ושל המרכז הרפואי איכילוב.

"הנגשת שירותי המרכז הרפואי לאזרח"

בשלבים הבאים של הפרויקט יצטרפו שירותים ומרכיבים נוספים, כגון "smart chatbot" – שיאפשר שיח דיגיטלי עם המטופל לטובת איתור התור המתאים, סריקת ההפניה ועוד.

בקרוב צפויה הטמעת המערכת בבית החולים ברזילי באשקלון ובהמשך היא תיפרס בבתי חולים נוספים.

לדברי פרופ' רוני גמזו, מנהל המרכז הרפואי איכילוב תל אביב, "בית החולים שלנו גאה להיות שותף מרכזי והחלוץ מבתי החולים בישראל במהלך חשוב זה של הנגשת שירותי המרכז הרפואי לאזרח",

חדש באיכילוב: זימון תור למרפאות באינטרנט Reviewed by on . כבר לא צריך לחכות שהפקידה תחזור מההפסקה... זימון תור למרפאה בבית חולים ציבורי הוא לא תמיד תענוג גדול, בלשון המעטה. המרכז הרפואי איכילוב תל אביב הוא בית החולים ה כבר לא צריך לחכות שהפקידה תחזור מההפסקה... זימון תור למרפאה בבית חולים ציבורי הוא לא תמיד תענוג גדול, בלשון המעטה. המרכז הרפואי איכילוב תל אביב הוא בית החולים ה Rating: 0

הגיבו