תוכן פרסומי
ראשי » חדשות » התקלה בפלאפון: השירות מוחזר בהדרגה; משרד התקשורת יחקור
פיטורים גם בפלאפון

התקלה בפלאפון: השירות מוחזר בהדרגה; משרד התקשורת יחקור

התקלה שגרמה לבעיות בהוצאה וקבלה של שיחות תוקנה, אך הרשת עדיין לא חזרה לשגרה מלאה ● רן גוראון, המנכ"ל: "ברור לנו כי אירוע מסוג זה מחייב פיצוי עליו נודיע בהמשך" ● הוקם צוות בדיקה של משרד התקשורת, שיגיש מסקנות - בנובמבר

מאת 3 בספטמבר 2018, 9:38 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

לפי הודעה שפרסמה הבוקר (ב') פלאפון בדף הפייסבוק שלה, נראה כי התקלה שגרמה לבעיות בהוצאה וקבלה של שיחות תוקנה, אם כי הרשת עדיין לא חזרה לשגרה מלאה. בנוסף, משרד התקשורת הודיע כי יקים צוות על מנת לחקור את התקלה, וכי אנשיו יצטרפו לצוות של פלאפון שעומל על בדיקתה.

אתמול בשעות הערב הודיעה החברה כי "לאחר מספר שעות של עבודה מאומצת אותר מקור התקלה וישנו שיפור ניכר בזמינות המנויים ברשת. לאורך היום ובמהלך הלילה יעבדו צוותים מתוגברים כדי להביא את התקלה לידי פתרון. השירות מוחזר בהדרגה גם למנויים שמספרם מתחיל בספרות 6 ו-7 באמצעות עדכון תוכנה המבוצע על מנת להחזיר אותם לפעילות תקינה".

"ברצוננו להתנצל בפני לקוחותינו"

פלאפון פנתה אל לקוחות החברה שחוו שיבושים וביקשה לכבות ולהדליק את המכשיר הנייד, פעולה שיכולה לזרז את החזרת השירות למנוי.

רן גוראון, מנכ"ל פלאפון, אמר כי "ראשית ברצוננו להתנצל בפני לקוחותינו על אי הנוחות שנגרמה להם במהלך היום. ברור לנו כי אירוע מסוג זה מחייב פיצוי עליו נודיע בהמשך. כרגע אנחנו ממוקדים בהסדרת השירות וחזרה לשגרה. במהלך כל היום עבדו צוותים מתוגברים כדי להביא לסיום מהיר כלל הניתן של התקלה. אנו נמשיך לעדכן בסטטוס הטיפול כפי שעשינו לאורך כל היום".

הבוקר פרסמה פלאפון בדף הפייסבוק שלה כי "במהלך הלילה השלמנו את העבודות לטיפול במנויים שחוו אתמול שיבושים בשירות. לצד זאת אנחנו ממשיכים לנטר את הרשת ולטפל במקרים נקודתיים של חוסר זמינות. אנחנו נמשיך לעדכן כאשר הרשת תחזור לשגרה מלאה. אנחנו מתנצלים על חוסר הנוחות ומודים לכם על הסבלנות”.

משרד התקשורת יחקור את התקלה

בתוך כך, בעקבות התקלה הורה שר התקשורת, איוב קרא, לדרג המקצועי של המשרד "לערוך תחקיר מעמיק לנסיבות האירוע ולהסיק את המסקנות המתבקשות על מנת למנוע מהישנות מקרים כאלה בעתיד", על פי הודעת המשרד.

מנכ"ל משרד התקשורת, נתי כהן, שוחח הבוקר עם מנכ"ל פלאפון, ובמהלך השיחה הוחלט כי מהנדסים מטעם המשרד יצטרפו לצוות הבדיקה שהקימה החברה לבירור נסיבות האירוע.

במשרד התקשורת אומרים כי צוות הבדיקה יגיש ממצאים ראשונים למנכ"ל בתוך שבועיים, וכי מסקנות והפקת לקחים מהאירוע יוגשו לשר קרא בתחילת נובמבר.

התקלה בפלאפון: השירות מוחזר בהדרגה; משרד התקשורת יחקור Reviewed by on . לפי הודעה שפרסמה הבוקר (ב') פלאפון בדף הפייסבוק שלה, נראה כי התקלה שגרמה לבעיות בהוצאה וקבלה של שיחות תוקנה, אם כי הרשת עדיין לא חזרה לשגרה מלאה. בנוסף, משרד הת לפי הודעה שפרסמה הבוקר (ב') פלאפון בדף הפייסבוק שלה, נראה כי התקלה שגרמה לבעיות בהוצאה וקבלה של שיחות תוקנה, אם כי הרשת עדיין לא חזרה לשגרה מלאה. בנוסף, משרד הת Rating: 0

הגיבו