תוכן פרסומי
ראשי » TheNewCom » סלקום ופרטנר מנהלות מו"מ לפריסה משותפת של הסיבים האופטיים
האם לבזק ול-HOT יש מה לדאוג? אילוסטרציה: BigStock

סלקום ופרטנר מנהלות מו"מ לפריסה משותפת של הסיבים האופטיים

החברות מנסות להגיע להסכם שיתוף פעולה ארוך טווח בנושא - כך מסרה סלקום לבורסה * על פי ההודעה, ההסכם יאפשר לה לספק שירותים זולים ואיכותיים יותר

מאת 20 בנובמבר 2017, 10:44 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

תחרות לבזק ול-HOT? בהודעה שפרסמה היום (ב') לבורסה מדווחת סלקום כי היא מנהלת משא ומתן עם פרטנר, במטרה להגיע להסכם שיתוף פעולה ארוך טווח לפריסת תשתית סיבים אופטיים על ידי שתי החברות.

הן פרטנר והן סלקום נמצאות בשלבים מוקדמים של פריסת תשתית סיבים אופטיים, והכוונה בהסכם מסוג זה היא למנוע כפילות.

לפי ההסכם המתגבש, כל חברה תהיה זכאית לרכוש מעת לעת, לפי צרכיה ועל פי שיקול דעתה הבלעדי, שירותי תשתית סיבים אופטיים לצורך חיבור בנייני מגורים בישראל. זאת, לרבות זכות שימוש בלתי הדירה (בלי בעלות על תשתית) בתשתית הסיבים האופטיים הקיימת ו/או העתידית של החברה האחרת (כמו בזק).

אם יתממש, ההסכם יאפשר לחברות לא רק להימנע מפריסה עתידית כפולה, אלא גם להפחית עלויות ולשפר את היכולות שלהן לספק שירותים איכותיים. עוד מוסיפה סלקום כי השפעתו של ההסכם על תוצאות הפעילות של החברה, אם ייחתם ויבוצע, כפופה לשיתוף הפעולה שיתבצע בפועל.

גיבוש ההסכם כפוף להמשך המשא ומתן בין הצדדים ואם ייחתם, תהיה השלמתו כפופה לקבלת האישורים הרגולטוריים הדרושים. החברה מוסיפה כי "אין ודאות שהמשא ומתן יושלם, שהאישורים הרגולטוריים יתקבלו או שההסכם יבוצע".

סלקום מציינת בהודעתה שהיא בוחנת במקביל דרכים אחרות להאצת פריסת תשתית סיבים אופטיים עצמאית.

סלקום ופרטנר מנהלות מו"מ לפריסה משותפת של הסיבים האופטיים Reviewed by on . תחרות לבזק ול-HOT? בהודעה שפרסמה היום (ב') לבורסה מדווחת סלקום כי היא מנהלת משא ומתן עם פרטנר, במטרה להגיע להסכם שיתוף פעולה ארוך טווח לפריסת תשתית סיבים אופטיי תחרות לבזק ול-HOT? בהודעה שפרסמה היום (ב') לבורסה מדווחת סלקום כי היא מנהלת משא ומתן עם פרטנר, במטרה להגיע להסכם שיתוף פעולה ארוך טווח לפריסת תשתית סיבים אופטיי Rating: 0

הגיבו