תוכן פרסומי
ראשי » חדשות » Daily Startup » החשאיות עוזרת: Magic leap הישראלית גייסה חצי מיליארד דולר
מתגאה במנכ"לית חדשה. מג'יק ליפ

החשאיות עוזרת: Magic leap הישראלית גייסה חצי מיליארד דולר

החברה בת שבע השנים נוסדה ומנוהלת על ידי הישראלי רוני אבוביץ' ● על אף שהיא מקפידה לשמור על חשאיות רבה, Magic leap כבר גייסה בסך הכול כשני מיליארד דולר

מאת 18 באוקטובר 2017, 14:20 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

הסטארט-אפ Magic leap, שנוסד ומנוהל על ידי הישראלי רוני אבוביץ' (ורשום בארצות הברית), הודיע שגייס 502 מיליון דולר. ההודעה הפתיעה את השוק, שכן מדובר בחברה שמתנהלת בחשאיות גמורה, אך בכל זאת כבר הצליחה לבצע ארבעה גיוסים בסך כולל של כשני מיליארד דולר.

שבע שנים אחרי הקמתה, מעט מאוד ידוע על החברה, להוציא המידע שהיא עצמה מפרסמת. בכל אותן שנים Magic leap לא פרסמה פרוטוטייפ מלא, אלא היא רק מוסרת שהטכנולוגיה תיצור מציאות מדומה קולנועית מתקדמת.

עובדים לשעבר בחברה צוטטו ב-The Information כאומרים שאין לחברה עדיין טכנולוגיה, וכינו את מה שיש "עשן ומראות". אלא שמשקיעים דוחים את הביקורת וטוענים שהם ראו דוגמאות של הטכנולוגיה.

כך או כך, הגיוס הנוכחי הובל על ידי חברת ההשקעות הסינגפורית Temasek. בהודעה שהוציא אבוביץ' הוא כתב שהוא "שבע רצון מכך ש-Temasek וגופים נוספים מצטרפים למשקיעים בחברה ומודה למשקיעים הקיימים, ששוב הביעו בה אמון".

החשאיות עוזרת: Magic leap הישראלית גייסה חצי מיליארד דולר Reviewed by on . הסטארט-אפ Magic leap, שנוסד ומנוהל על ידי הישראלי רוני אבוביץ' (ורשום בארצות הברית), הודיע שגייס 502 מיליון דולר. ההודעה הפתיעה את השוק, שכן מדובר בחברה שמתנהלת הסטארט-אפ Magic leap, שנוסד ומנוהל על ידי הישראלי רוני אבוביץ' (ורשום בארצות הברית), הודיע שגייס 502 מיליון דולר. ההודעה הפתיעה את השוק, שכן מדובר בחברה שמתנהלת Rating: 0

הגיבו