סינריון וטריפל סי משיקות פתרון ניהול נוכחות עובדים לחברות קטנות

המערכת מאפשרת דיווח, ניהול ובקרה של שעות העבודה והיעדרות של העובדים בחברה, כמו גם דיווח משימות שבוצעו, בין אם מדובר בעובדי משרד או שטח ● וכעת - לא לגדולים בלבד

אבנר מימון, מנכ"ל EMEA בסינריון

מערכת ניהול הנוכחות TimeBit Cloud מבית סינריון, המשווקת על ידי טריפל סי, מאפשרת דיווח, ניהול ובקרה של שעות העבודה ושעות ההיעדרות של העובדים בחברה, כמו גם דיווח משימות שבוצעו, בין אם מדובר בעובדי משרד או בעובדים בשטח.

הדיווח נעשה באמצעות מערכת אינטרנטית או אפליקציית סמארטפון הכוללת מיקום ההחתמה. המערכת אינה דורשת התקנה – פשוט להירשם, להתחבר ולדווח.

כעת, יוכלו גם ארגונים קטנים ליהנות מיתרונות מערכות הנוכחות של סינריון.

מערכת TimeBit Cloud מאפשרת ניתוח שעות על בסיס הסכמי עבודה (עובדים חודשיים, שעתיים וכו') והכנה לחישובי שכר. כמו כן, מאפשרת המערכת דיווח של העובד אודות הזמן שהקדיש לכל משימה שבאחריותו.

חיסכון בזמן ובניירת

ניתן לגשת למערכת מכל מקום ובכל זמן, תוך הגנה על הנתונים באמצעות אבטחת מידע קפדנית ומתן הרשאות. המערכת ידידותית ואינטואיטיבית לשימוש, ומבטיחה דיווחים אמינים ועדכניים, כמו גם חיסכון בזמן ובניירת.

השירות מאפשר הקמה של עובדים חדשים, ניהול נתוני עובדים, מתן הרשאות, החתמת נתוני שעון ישירות מהאפליקציה, צפייה ועדכון על ידי העובדים בדו"ח נוכחות במהלך החודש, אישור ממוחשב על דיווחי הנוכחות הן על ידי העובד והן על ידי הממונה, הפקת דו"חות מגוונים (דו"ח נוכחות חודשי, סיכום שעות יומי/ חודשי, דו"ח שגויים, דו"ח מיקום החתמה, דו"ח משימות שבוצעו וכד'), ניתוח שעות על בסיס הסכמי עבודה, הכנה לחישובי שכר ועוד.

לדברי אבנר מימון, מנכ"ל EMEA בסינריון, "מערכת TimeBit Cloud מתאפיינת בשימוש בטכנולוגיות ותפיסות ניהול הון אנושי מתקדמות. במובן הזה, הבחירה בטריפל סי כספק השירות היא ברורה, שכן היא מאמצת ומובילה טכנולוגיות חדישות. אנחנו סבורים ששיתוף הפעולה יצלח ויניב שיתופי פעולה נוספים בעתיד".

בן נחום, מנהל מכירות ענן, טריפל סי, אמר כי "אין לנו ספק שמערכת TimeBit Cloud מהווה פתרון חיוני הנותן מענה מיטבי גם לארגוניים קטנים".

תגובות

(0)

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, דיבה, וסגנון החורג מהטעם הטוב

אירועים קרובים