תוכן פרסומי
ראשי » חדשות » אקזיט: CA קנתה את בלייזמטר הישראלית תמורת 100 מיליון דולר
נרכשה. בלייזמטר

אקזיט: CA קנתה את בלייזמטר הישראלית תמורת 100 מיליון דולר

החברה הנרכשת מציעה כלים מבוססי קוד פתוח לביצועי בדיקות רציפות של אפליקציות ● הפתרון מוצע במודל של תוכנה כשירות

מאת 21 בספטמבר 2016, 11:32 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

עוד אקזיט כחול לבן: CA הודיעה כי רכשה את בלייזמטר (BlazeMeter) הישראלית, המציעה כלים מבוססי קוד פתוח לביצוע בדיקות רציפות של אפליקציות. תנאי הרכישה לא נמסרו, אולם על פי הערכות, שווי העסקה נאמד בכ-100 מיליון דולר. סגירתה צפויה להתבצע עד סוף השנה.

בלייזמטר נוסדה ב-2011 על ידי אלון גירמונסקי, המשמש כמנכ"ל החברה, ועד כה הושקעו בה 10 מיליון דולר, בסבב גיוס בהובלת קרן ההון-סיכון הישראלית YL ונצ'רס. לחברה משרדים בתל אביב ובפאלו אלטו. כיום מועסקים בה 50 עובדים, המשרתים לקוחות כגון וולמארט (WallMart), זאפ ויוניברסל (Universal). מ-CA נמסר כי הרכישה תאפשר לה להרחיב את פורטפוליו כלי ה-DevOps שלה.

החברה הנרכשת מציעה את הבדיקות במודל של תוכנה כשירות (SaaS), שמאפשר לבצע אותן בכמה צעדים פשוטים, במקום ההליך המסורבל שהיה קיים קודם לכן. כך יכולים לקוחותיה להריץ על גבי האתרים והאפליקציות שלהם בדיקות, המדמות 1,000 עד מיליון משתמשים בבת אחת.

הפתרון של בלייזמטר אף מאפשר למפתחים ומהנדסי ביצועים לבצע את הבדיקות מוקדם יותר ולעתים תכופות יותר במחזור חיי האפליקציה, על מנת לשפר את תהליך הבדיקות ולהימנע מתקלות ביצועים קרוב מאוד לתאריך שיווק המוצר.

הבדיקות – תחום חם בענף בישראל

איימן סעיד, נשיא ומנהל מוצר ראשי ב-CA, אמר כי "הרכישה תחזק את המעמד שלנו בתחום הבדיקות הרציפות ותעזור למאמצנו להפוך את ביצועי הבדיקות כחלק מכל מסע פיתוח של ארגונים, ששואפים למהירות ואיכות בפיתוח תוכנה חדשה ויוזמות".

לדברי גירמונסקי, "מפתחים ומהנדסי ביצועים מעוניינים להשיג כיסוי רחב ביותר של בדיקות על ידי שימוש בכלי קוד פתוח וכלים שיכולים להשתלב היטב בסביבת המפתח. העסקה תאפשר לבלייזמטר להמשיך ולפתח את הטכנולוגיה שלה תוך שימוש במשאבים הרבים של CA".

יצוין כי תחום בדיקות התוכנה הוא תחום חם מאוד בימים אלה ובפרט לבלייזמטר פועלות בו חברות כפרפקטו. החברה הישראלית הראשונה בתחום זה הייתה מרקורי, שנמכרה לפני עשור ל-HP תמורת 4.5 מיליארד דולר.

אקזיט: CA קנתה את בלייזמטר הישראלית תמורת 100 מיליון דולר Reviewed by on . עוד אקזיט כחול לבן: CA הודיעה כי רכשה את בלייזמטר (BlazeMeter) הישראלית, המציעה כלים מבוססי קוד פתוח לביצוע בדיקות רציפות של אפליקציות. תנאי הרכישה לא נמסרו, או עוד אקזיט כחול לבן: CA הודיעה כי רכשה את בלייזמטר (BlazeMeter) הישראלית, המציעה כלים מבוססי קוד פתוח לביצוע בדיקות רציפות של אפליקציות. תנאי הרכישה לא נמסרו, או Rating: 0

הגיבו