טלדור הטמיעה מערכת לניהול עיר חכמה בעיריית נתניה

המערכת מספקת מענה לכלל המוקדים העירוניים ומטפלת באלפי פניות ● עלות הפרויקט נאמדת במאות אלפי שקלים

נתן פרידחי, סמנכ"ל קבוצת מערכות בטלדור

טלדור סיימה באחרונה הטמעה של מערכת עיר חכמה בשם מאסטרו, שפועלת בטכנולוגיית ענן, במערכות המחשוב של עיריית נתניה. מאסטרו משמשת כמערכת מוקד עירוני אוטומטית, כוללת מנוע חוקים חכם, מנוע לקבלת החלטות ואפליקציה לפתיחת פניות באינטרנט ובמובייל. היקף הפרויקט עומד על מאות אלפי שקלים.

המערכת, שפותחה על ידי אגף הפיתוח בקבוצת המערכות של טלדור, יודעת לטפל באלפי פניות בזמן קצר – כך לפי החברה. היא מספקת לעירייה מענה למספר מוקדים במשך 24 שעות, ומבצעת את הניהול והמעקב בפנייה לכל אגפי העירייה. מאסטרו משלבת מערך אחד בשגרה ובחירום, ומעניקה תמונת מצב על המתרחש באמצעות מפת העיר (GIS).

כמו כן, המערכת כוללת מנוע של תרחישים ודו"חות. אפליקציית פניות האזרחים במובייל יודעת לעדכן על מצב הפנייה והשלב בו היא נמצאת באמצעות הודעות SMS ומייל לפונה, ולנהל משוב באמצעות מנוע סקרים, לקבלת היזון חוזר על שביעות רצון הפונים.

פרויקט ההטמעה כלל הסבה של מאות אלפי נתונים ממערכת ישנה, מעבר חלק בין המערכות ואינטגרציה מלאה בינן לבין אתר האינטרנט של העירייה.

נתן פרידחי, סמנכ"ל קבוצת מערכות בטלדור, אמר כי "המערכת המהווה תחילתו של עידן חדש במוקדים העירוניים. זהו צעד נוסף בדרך להפוך את חזון העיר החכמה למציאות".

ירון ריבו, ראש אגף מערכות מידע בעיריית נתניה, ציין כי "מערכת מאסטרו מופעלת במוקד 106 ובפניות הציבור. המערכת הינה חוצה ארגון, לניהול משימות תוך שמירה על זרימת מידע רציפה בין יחידות העירייה, גורמי חוץ ותושבים. הפעלתה הובילה לשיפור תהליכים, לסגירת מעגלי השירות לתושב ואף זכתה באות הוקרה בתחרות IT Awards 2015 של אנשים ומחשבים, בקטגוריית שיפור תהליכים עסקיים".

תגובות

(0)

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, דיבה, וסגנון החורג מהטעם הטוב

אירועים קרובים