תוכן פרסומי
ראשי » TheNewCom » האופניים מגיעים ל-Moovit
תנו מקום לאופניים. Moovit ותל-אופן. צילום: יוטיוב

האופניים מגיעים ל-Moovit

הגרסה החדשה של האפליקציה מביאה את השילוב המושלם של תחבורה ציבורית ושירות השכרת האופניים של עיריית תל אביב

מאת 11 בינואר 2016, 11:53 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

לכולנו יש את היום הזה שבו נדמה שהרמזורים עושים דווקא לאוטובוס עליו אנחנו נוסעים ופשוט כולם אדומים. כמובן שזה גם קורה בדיוק ביום שאנחנו הכי ממהרים.

אז בשביל ימים כאלה, או סתם ימים שהשמש נעימה ולא בא לנו ללכת ברגל, Moovit השיקה גרסה חדשה – Moovit 4.8 לאנדרואיד ו-iOS, כאשר בגרסה החדשה שולב לראשונה שירות שיתוף האופניים, ה"תל-אופן".

מרגע תחילת פעילותה, ביקשה Moovit לסייע לנוסעי התחבורה הציבורית להגיע אל היעד בדרך הקלה, המהירה, החסכונית והפשוטה ביותר. כפועל יוצא, האפליקציה מעודדת את צמצום השימוש ברכב הפרטי, דבר שהופך את הערים שלנו לירוקות וחכמות יותר. החברה בוחנת כל הזמן פתרונות נוספים עבור המשתמשים, וב-Moovit 4.8 היא מביאה לראשונה אינטגרציה עם שירות התל אופן, שירות השכרת האופניים של עיריית תל אביב.

אז איך זה עובד? כל עמדות התל אופן הוכנסו למפה של Moovit, כך שניתן לאתר בקלות כל עמדה. לחיצה על אייקון של תחנה תציג את מספר האופניים הזמינים לצד מספר עמדות העגינה הפנויות. כל מה משנותר הוא ללחוץ על “קבל הנחיות הגעה” בכדי לקבל ניווט שלב אחר שלב לתחנת העגינה.

"Moovit בוחנת בצורה מתמדת פתרונות חדשים עבור המשתמשים שלה ומכוונת להנגיש את כל אפשרויות התחבורה הקיימות", מסר אלכס טורס, סמנכ"ל שיווק מוצר בחברה. "השילוב של עמדות האופניים לתוך האפליקציה נותן למשתמשים שלנו הרבה יותר חופש בחירה כיצד להתנייד בתוך העיר בדרך ירוקה".

אגב, אם אתם מתכננים טיסה לחו”ל בקרוב, אז תשמחו לגלות ששירות שיתוף אופניים עירוניים זמינים דרך Moovit ב-90 ערים נוספות ברחבי העולם.

האפליקציה זמינה לשימוש בלמעלה מ-800 ערים ב-60 מדינות מסביב לגלובוס, ולה למעלה מ- 30 מיליון משתמשים.

האופניים מגיעים ל-Moovit Reviewed by on . לכולנו יש את היום הזה שבו נדמה שהרמזורים עושים דווקא לאוטובוס עליו אנחנו נוסעים ופשוט כולם אדומים. כמובן שזה גם קורה בדיוק ביום שאנחנו הכי ממהרים. אז בשביל ימים לכולנו יש את היום הזה שבו נדמה שהרמזורים עושים דווקא לאוטובוס עליו אנחנו נוסעים ופשוט כולם אדומים. כמובן שזה גם קורה בדיוק ביום שאנחנו הכי ממהרים. אז בשביל ימים Rating: 0

תגובות (1)

  • Avatar

    ממי

    ומה היו ההכנסות שלהם השנה???
    הרבה רעש וצלצולים, מה עם הכנסות???

הגיבו