תוכן פרסומי
ראשי » TheNewCom » סמנכ"ל הטכנולוגיות והרשת של בזק בדרך להצטרף לפרטנר
יובל קינן, סמנכ"ל טכנולוגיות ורשת בבזק. צילום: מיוטיוב

סמנכ"ל הטכנולוגיות והרשת של בזק בדרך להצטרף לפרטנר

יובל קינן צפוי להיות סמנכ"ל התפעול של החברה ● נראה שהוא לא יוכל להיכנס מיד לתפקיד, מאחר שהוא אמור לתת חוות דעת מטעם בזק בנוגע לרפורמת השוק הסיטונאי

מאת 22 ביולי 2015, 14:35 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

יובל קינן, סמנכ"ל הטכנולוגיות והרשת הפורש של בזק, מנהל מגעים להצטרף להנהלת פרטנר בתפקיד בכיר.

בתחילת השבוע הודיע קינן על רצונו לעזוב את בזק לאחר 15 שנים בחברה, מהן שמונה שנים בתפקיד הסמנכ"ל, ולא ציין מהן תוכניותיו העתידיות.

על פי ההערכות, קינן יצטרף לפרטנר כסמנכ"ל התפעול, במקום מנחם תירוש, שנפטר לפני כמה שבועות. יצוין כי קינן כיהן בתפקיד מנהל הטכנולוגיות בבזק בינלאומי בתקופה שאיציק בנבנישתי, כיום מנכ"ל פרטנר, כיהן כמנכ"ל בזק בינלאומי.

ככל הנראה, קינן לא יוכל להיכנס מיד לתפקיד, שכן יהיה עליו לעבור תקופת צינון מסוימת, בייחוד לאור ניגוד העניינים שבוויכוח שבין בזק למשרד התקשורת באשר לפתיחת הטלפוניה הקווית שלה לשוק הסיטונאי. קינן אמור לתת חוות דעת בנושא מטעם בזק. מנגד, כמנהל תפעול של פרטנר, הוא בוודאי מעוניין שחברת התקשורת הוותיקה תסכים לפתיחת השוק הקווי לשוק הסיטונאי ובכלל, הטענה של פרטנר היא שבזק כן יכולה לעשות זאת.

מבזק ומפרטנר לא נמסרה תגובה.

סמנכ"ל הטכנולוגיות והרשת של בזק בדרך להצטרף לפרטנר Reviewed by on . יובל קינן, סמנכ"ל הטכנולוגיות והרשת הפורש של בזק, מנהל מגעים להצטרף להנהלת פרטנר בתפקיד בכיר. בתחילת השבוע הודיע קינן על רצונו לעזוב את בזק לאחר 15 שנים בחברה, יובל קינן, סמנכ"ל הטכנולוגיות והרשת הפורש של בזק, מנהל מגעים להצטרף להנהלת פרטנר בתפקיד בכיר. בתחילת השבוע הודיע קינן על רצונו לעזוב את בזק לאחר 15 שנים בחברה, Rating: 0

הגיבו