תוכן פרסומי
ראשי » חדשות » אינטרנט » זה שניצל או מפת ישראל?
ינון מגל. צילום: עמוד הפייסבוק שלו

זה שניצל או מפת ישראל?

תמונה שפרסם ח"כ ינון מגל של חתיכה מהמאכל האוסטרי שנראית כמו מפת ארץ ישראל הפכה מהר מאוד לוויראלית, בין היתר כי עצבנה גולשים מהאלקטורט של המפלגה שלו - המגזר הדתי

מאת 20 ביולי 2015, 14:02 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

השניצל מזוהה בדרך כלל עם המטבח האוסטרי, אבל ח"כ ינון מגל (הבית היהודי) החליט לקשר אותו עם ישראל: בתמונה שהעלה לעמוד הפייסבוק (Facebook) שלו נראה שניצל שצורתו מזכירה מאוד את זו של גבולות המדינה. הוא אף כתב כי "גם השניצל: קודם כל ישראלי!"

הוא הוסיף בכיתוב שצירף לתמונה כי חסר בה הגלעד – חבל ארץ שנמצא בעבר הירדן המזרחי, בשליטת הממלכה ההאשמית.

מהר מאוד הפכה התמונה לוויראלית וזכתה לשיתופים רבים ולמאות לייקים. אלא שח"כ מגל הצליח לעצבן גולשים משני קהלים בולטים: טבעונים ודתיים. הראשונים התעצבנו מאחר שח"כ מציג מאכל בשרי והאחרונים מאחר שהציג אותו בתשעת הימים שבין א' באב לתשעה באב, בהם, על פי מנהגי האבלות, לא אוכלים בשר.

אגב, מעניין האם ח"כ מגל היה מודע לכך שפירוש המילה שניצל בגרמנית הוא "פרוסה קטנה". כמו ארץ ישראל?

זה שניצל או מפת ישראל? Reviewed by on . השניצל מזוהה בדרך כלל עם המטבח האוסטרי, אבל ח"כ ינון מגל (הבית היהודי) החליט לקשר אותו עם ישראל: בתמונה שהעלה לעמוד הפייסבוק (Facebook) שלו נראה שניצל שצורתו מז השניצל מזוהה בדרך כלל עם המטבח האוסטרי, אבל ח"כ ינון מגל (הבית היהודי) החליט לקשר אותו עם ישראל: בתמונה שהעלה לעמוד הפייסבוק (Facebook) שלו נראה שניצל שצורתו מז Rating: 0

תגובות (1)

  • יהודית

    אין על ינון מגל תותח על אני מקשיבה לתוכנית שלו עם בן כספית ב103 FM כל יום בדביקות ואני נהנה מאוד אשמח שהדברים יועברו לינון!
    תודה אוהב דקל!!!!

הגיבו