תוכן פרסומי
ראשי » חדשות » רד-האט: גרסת הלינוקס הארגונית למעבדי ARM הגיעה לבטא
הלוגו הישן של רד-האט. מצאו את ההבדלים

רד-האט: גרסת הלינוקס הארגונית למעבדי ARM הגיעה לבטא

החברה הודיעה על כך בכנס שהיא עורכת בבוסטון ● לפי הקצב הנוכחי, הגרסה הסופית תצא בסוף השנה הזו או בתחילת השנה הבאה

מאת 29 ביוני 2015, 2:46 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

רד-האט (Red Hat) הודיעה בכנס שהיא מקיימת בבוסטון כי גרסת הלינוקס (Linux) הארגונית שלה עבור מעבדי ARM הגיעה לשלב הבטא. לפי הצהרות החברה, על פי הקצב הנוכחי של הפרויקט, שהחל לפני כשנה, הגרסה הסופית תשוחרר לקראת סוף השנה הנוכחית או בתחילת 2016.

Red Hat Enterprise Linux for ARM, או בקיצור RHELA, מסופקת כעת למי שרוצה בכך בגרסת סקירה מוקדמת. לפי רד-האט, יותר מ-40 יצרניות וספקיות תוכנה עצמאיות משתפות עמה פעולה במטרה לקדם את השימוש בארכיטקטורת ARMv8-A בשוק השרתים שפועלים ב-64 ביט.

הגרסה המיועדת ל-ARM לא תהיה זהה לחלוטין לזו שקיימת כיום עבור מעבדי ה-x86, אולם תהיה דומה מאוד, בעיקר בכל מה שנוגע לתכונות ולמאפיינים העיקריים של מערכת ההפעלה. זאת, כדי לאפשר המרה ומעבר קלים למי שיבחר להשתמש במעבדים המבוססים על הטכנולוגיה של ARM במטרה להפעיל את השרתים שלו.

מרד-האט נמסר כי הגרסה החדשה "מביאה סביבה וכלים דומים ללקוחות הקיימים שלנו, וכך מציעה חוויית משתמש חלקה לאורך ולרוחב הארכיטקטורות. כמו כן, היא מפשטת את ההעברה ואת מאמצי הפיתוח עבור השותפים שלנו, מפתחי תוכנה והמפתחים הארגוניים".

רד-האט: גרסת הלינוקס הארגונית למעבדי ARM הגיעה לבטא Reviewed by on . רד-האט (Red Hat) הודיעה בכנס שהיא מקיימת בבוסטון כי גרסת הלינוקס (Linux) הארגונית שלה עבור מעבדי ARM הגיעה לשלב הבטא. לפי הצהרות החברה, על פי הקצב הנוכחי של הפר רד-האט (Red Hat) הודיעה בכנס שהיא מקיימת בבוסטון כי גרסת הלינוקס (Linux) הארגונית שלה עבור מעבדי ARM הגיעה לשלב הבטא. לפי הצהרות החברה, על פי הקצב הנוכחי של הפר Rating: 0

הגיבו