דני ימין, מנכ"ל מיקרוסופט ישראל, מונה לסגן נשיא בחברה העולמית

ימין עוזב את התפקיד לאחר 10 שנים, וטרם מונה לו מחליף ● במסגרת תפקידו יהיה אחראי על גיבוש ויישום האסטרטגיה של מיקרוסופט במגזר הארגונים והשותפים העסקיים שלה בסין

דני ימין. צילום: יח"צ

מיקרוסופט (Microsoft) הודיעה על מינויו של דני ימין, מנכ"ל מיקרוסופט ישראל, לתפקיד סגן נשיא בחברה העולמית. הוא יחל לכהן בתפקידו ב-1 ביולי. טרם מונה לו מחליף.

במסגרת תפקידו יהיה ימין אחראי על גיבוש ויישום האסטרטגיה במגזר הארגונים והשותפים העסקיים של החברה בסין. מדובר בארגונים גדולים, חברות שבבעלות הממשלה, חברות התוכנה הגדולות והשותפים העסקיים של מיקרוסופט במדינה.

ימין שימש כמנכ"ל מיקרוסופט ישראל ב-10 השנים האחרונות. לפני שהצטרף לענקית מרדמונד מילא תפקידי ניהול ופיתוח תוכנה בחברות היי-טק בישראל. כמו כן, הוא כיהן בשלוש השנים האחרונות כיו"ר הוועד המנהל של הטכניון, והוביל יחד עם הנהלתו את היוזמה להקמת המכון לחדשנות במשותף עם אוניברסיטת קורנל בניו-יורק, כמו גם הקמת מכון טכנולוגי בסין בשיתוף אוניברסיטת שינטאו.

לדברי ימין, "ישראל מובילה בעולם במדע, בחדשנות ובפיתוח טכנולוגיות, ואני שמח שהייתה לי ההזדמנות – כמנכ"ל מיקרוסופט ישראל ובתפקידי הציבורי כיו"ר הוועד המנהל של הטכניון – לקחת חלק במסע מרתק זה. לאחר 10 שנים של עשייה רבה במיקרוסופט ישראל החלטתי לעבור לדבר הבא. בתפקידי החדש אייצג את חברת התוכנה הגדולה בעולם במדינה הגדולה בעולם".

תגובות

(0)

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, דיבה, וסגנון החורג מהטעם הטוב

אירועים קרובים