תוכן פרסומי
ראשי » חדשות » אינטרנט » חדש: יוטיוב לקטנטנים
יוטיוב - גם לגיל הרך. YouTube Kids

חדש: יוטיוב לקטנטנים

שירות המדיה הפופולארי מבקש להתחבב גם על הילדים הקטנים וההורים שלהם, והשיק אפליקציה שתאפשר להם לצפות בתכנים מתאימים

מאת 23 בפברואר 2015, 16:44 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

האפליקציה של יוטיוב (YouTube) פופולארית בקרב נוער ומבוגרים, ועתה מבקשת החברה להתחבב גם על הילדים הקטנים. זאת, באמצעות אפליקציה חדשה שהשיקה היום (ב') בשם YouTube Kids, שבינתיים זמינה רק למכשירי אנדרואיד (Android).

האפליקציה תציע סרטוני וידיאו, ערוצים שונים ורשימות של שירים – כולם מיועדים לקטנטנים. הם יוצעו לאחר שסוננו תכנים לא ידידותיים או פוגעניים.

התכונות ב-YouTube Kids יכללו מתן אפשרות להורים לכוון טיימר שיכבה את התוכנית, השתקת הצלילים וחיפוש. בנוסף, האפליקציה תכלול תמונות רחבות יותר, שמתאימות לאצבעות של הילדים, ותמנע ממשתמשים לחפש מילים מסוימות, כמו סקס.

יצוין כי מדובר באפליקציה נפרדת ולא חלק מהיישום הרגיל של שירות המדיה הפופולארי.

"הורים כל הזמן ביקשו מאיתנו להפוך את יוטיוב למקום טוב יותר לילדים", ציינה שמרית בן יאיר, מנהלת המוצר של קבוצת הפרויקט ביו-טיוב.

כחברות אחרות, יוטיוב מצטרפת למגמה העולמית של היצע וידיאו ושירותים לצופים צעירים, ובכך מנסה ללכוד קהל רחב יותר, שכולל את הורי הילדים.

חדש: יוטיוב לקטנטנים Reviewed by on . האפליקציה של יוטיוב (YouTube) פופולארית בקרב נוער ומבוגרים, ועתה מבקשת החברה להתחבב גם על הילדים הקטנים. זאת, באמצעות אפליקציה חדשה שהשיקה היום (ב') בשם YouTube האפליקציה של יוטיוב (YouTube) פופולארית בקרב נוער ומבוגרים, ועתה מבקשת החברה להתחבב גם על הילדים הקטנים. זאת, באמצעות אפליקציה חדשה שהשיקה היום (ב') בשם YouTube Rating: 0

הגיבו