תוכן פרסומי
ראשי » TheNewCom » גט טקסי יורדת לאילת
אילת - עם גט טקסי. צילום אילוסטרציה: BigStock

גט טקסי יורדת לאילת

אחרי שהמוניות של האפליקציה כבר נוסעות בשאר הערים בארץ, הן מתחילות לפעול גם בשוק התחרותי של עיר הנופש הדרומית

מאת 19 בפברואר 2015, 13:16 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

גט טקסי (Get Taxi) משלימה את הפריסה שלה ברחבי הארץ ומגיעה לאילת: אפליקציית המוניות הודיעה כי החלה לפעול בעיר הדרומית, לשימושם של התיירים, התושבים ושאר המגיעים אליה.

אילת היא העיר האחרונה בארץ אליה מגיעה האפליקציה, זמן די רב לאחר הערים האחרות. זאת, על אף ששוק המוניות באילת נחשב תחרותי, בעיקר בגלל התיירים שפוקדים אותה.

המחיר לנסיעה עירונית באילת צפוי להיות 15 שקלים, כמו בכמה ערים נוספות בארץ, בהן אשקלון, נתניה, כפר סבא, הוד השרון ובאר שבע. חלק מהמוניות של האפליקציה באילת יצוידו בכיסאות בטיחות לילדים, במסגרת שירות Get Kids. יחד עם העיר הדרומית מגיע מספר הנהגים של גט טקסי לכ-5,000.

מארק און, מנכ"ל גט טקסי ישראל, אמר כי "אילת ידועה בביקוש הרב למוניות, כאשר מדי שנה מגיעים מאות אלפי תיירים מחו"ל ומישראל לנפוש בבתי המלון השונים. ראינו בה יעד אסטרטגי עבור החברה ואנחנו בטוחים שבתוך זמן קצר יהפוך השרות לאינטגרלי בחיי היומיום של תושבי אילת ואורחיה".

גט טקסי יורדת לאילת Reviewed by on . גט טקסי (Get Taxi) משלימה את הפריסה שלה ברחבי הארץ ומגיעה לאילת: אפליקציית המוניות הודיעה כי החלה לפעול בעיר הדרומית, לשימושם של התיירים, התושבים ושאר המגיעים א גט טקסי (Get Taxi) משלימה את הפריסה שלה ברחבי הארץ ומגיעה לאילת: אפליקציית המוניות הודיעה כי החלה לפעול בעיר הדרומית, לשימושם של התיירים, התושבים ושאר המגיעים א Rating: 0

הגיבו