תוכן פרסומי
ראשי » חדשות » IT פיננסי » מיקרוסופט הצילה את N-Trig הישראלית: רכשה אותה תמורת 200 מיליון דולר
דן ענבר, מנכ"ל XtremIO ב-EMC

מיקרוסופט הצילה את N-Trig הישראלית: רכשה אותה תמורת 200 מיליון דולר

החברה מכפר סבא, שנקלעה לקשיים פיננסיים והוצמדה לה אזהרת עסק חי, תימכר לענקית מרדמונד ומרבית עובדיה יילקטו במיקרוסופט ישראל

מאת 12 בפברואר 2015, 11:08 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

מיקרוסופט (Microsoft) רכשה את N-Trig, המפתחת שבבים שמיועדים לממשק מסכי מגע ועטים דיגיטליים, ובכך למעשה חילצה אותה מהקשיים הכלכליים אליהם נקלעה באחרונה. סכום הרכישה לא נמסר אולם על פי ההערכות, הוא עומד על 200 מיליון דולר.

החברה הנרכשת הוקמה ב-1999 ויושבת בכפר סבא. כיום מנהל אותה דן ענבר, לאחר שהחליף לפני שנה וחצי את עמיחי בן דוד. ב-2011 היא החליטה להתמקד בתחום העטים הדיגיטליים עם עט הסטיילוס בטכנולוגיית WACOM, שהוטמע בכמה מוצרים, בהם ה-Surface Pro 3 של מיקרוסופט עצמה.

לפני זמן מה היא נקלעה לקשיים פיננסיים והוצמדה לה אזהרת עסק חי. ב-2014 היא ניסתה לצאת להנפקה אולם נכשלה בכך וגייסה במקום זאת כ-4.4 מיליון דולר.

הענקית מרדמונד אוחזת במניות ב-N-Trig ומהווה לקוחה שלה. בעקבות העסקה, מרבית עובדי הנרכשת יילקטו במיקרוסופט ישראל.

מיקרוסופט הצילה את N-Trig הישראלית: רכשה אותה תמורת 200 מיליון דולר Reviewed by on . מיקרוסופט (Microsoft) רכשה את N-Trig, המפתחת שבבים שמיועדים לממשק מסכי מגע ועטים דיגיטליים, ובכך למעשה חילצה אותה מהקשיים הכלכליים אליהם נקלעה באחרונה. סכום הרכ מיקרוסופט (Microsoft) רכשה את N-Trig, המפתחת שבבים שמיועדים לממשק מסכי מגע ועטים דיגיטליים, ובכך למעשה חילצה אותה מהקשיים הכלכליים אליהם נקלעה באחרונה. סכום הרכ Rating: 0

הגיבו