תוכן פרסומי
ראשי » חדשות » אבטחת מידע וסייבר » הולנד: אם גוגל לא תשנה את מדיניות הפרטיות היא תיקנס
כל כך הרבה יישומים וכל כך הרבה בעיות. Google

הולנד: אם גוגל לא תשנה את מדיניות הפרטיות היא תיקנס

חקירה בנושא נפתחה גם במדינות נוספות כמו בריטניה, גרמניה, ספרד וצרפת

מאת 16 בדצמבר 2014, 15:03 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

הרשות להגנת נתונים בהולנד הזהירה את גוגל (Google) כי היא עלולה להיקנס בסכום של עד 15 מיליון יורו אם לא תשנה את מדיניות הפרטיות שלה. זאת בעקבות האיחוד של מדיניות הפרטיות של 60 מוצרים ושירותים שונים, עליו הכריזה גוגל ב-2012.

"גוגל לוכדת אותנו במארג סמוי מן העין של נתונים אישיים השייכים לנו, מבלי לגלות לנו ומבלי לבקש את רשותנו. הדבר נעשה מאז שנת 2012 ואנו מקווים כי החברה לא תוסיף להעמיד את הסבלנות שלנו במבחן", אמר ג'ייקוב קונסטם, מנהל הרשות להגנה על נתונים בהולנד.

חקירה בנושא נפתחה גם במדינות נוספות, ובכלל זה בריטניה, גרמניה, ספרד וצרפת. בספרד נקנסה גוגל בסכום של 900 אלף יורו ובצרפת – ב-150 אלף יורו.

מגוגל נמסר כי החברה נקטה כבר בצעדים בתגובה לדרישות של הרשויות.

הולנד: אם גוגל לא תשנה את מדיניות הפרטיות היא תיקנס Reviewed by on . הרשות להגנת נתונים בהולנד הזהירה את גוגל (Google) כי היא עלולה להיקנס בסכום של עד 15 מיליון יורו אם לא תשנה את מדיניות הפרטיות שלה. זאת בעקבות האיחוד של מדיניות הרשות להגנת נתונים בהולנד הזהירה את גוגל (Google) כי היא עלולה להיקנס בסכום של עד 15 מיליון יורו אם לא תשנה את מדיניות הפרטיות שלה. זאת בעקבות האיחוד של מדיניות Rating: 0

הגיבו