תוכן פרסומי
ראשי » חדשות » אינטרנט » חברת הצעצועים הסברו תשיק גרסת מונופול אינטרנטית, שלוח המשחק שלה מבוסס על Google Maps

חברת הצעצועים הסברו תשיק גרסת מונופול אינטרנטית, שלוח המשחק שלה מבוסס על Google Maps

המשחק החדש, שכל גולש יכול לשחק בו בחינם, אמור לאפשר לשחקנים "לרכוש" כל רחוב שמופיע ב-Google Maps - מהרחובות היוקרתיים ביותר בעולם ועד לדרך כפרית נידחת באפריקה ● בניגוד לגרסאות המונופול המסורתיות, ולאור מספרם העצום של הנכסים הזמינים, שכר הדירה משולם מדי תור בהתאם לרמת הפיתוח הנדל"ני של הנכס, ומבלי שהיריב צריך לבקר בו

מאת 9 בספטמבר 2009, 16:03 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

חברת הצעצועים הסברו (Hasbro) תשיק במהלך היום (ד') גרסת מונופול אינטרנטית, שלוח המשחק שלה מבוסס על מערכת המפות של Google Maps. המשחק פתוח לגולשים וניתן לשחק בו בחינם. הסברו הבטיחה, כי המשחק, המכונה Monopoly City Streets, יתן לשחקנים את האפשרות "לרכוש כל רחוב בעולם ולבנות בתים צנועים לצד ארמונות מטורפים וגורדי שחקים". בניגוד לפרסומים קודמים, לגוגל (Google) עצמה לא היה חלק מרכזי בהפקת המשחק, ומעבר לתמיכה טכנית מזדמנת, החטיבה הדיגיטלית של הסברו היא שיצרה את המונופול החדש באופן עצמאי.

כל טייקון נדל"ן וירטואלי יתחיל את המשחק עם סכום צנוע של שלושה מיליון דולרים, שאותם הוא יוכל להשקיע בכל רחוב, שדרה ואפילו דרך כפרית נידחת שיוכל למצוא ב-Google Maps. על פי השמועות, רחוב דאונינג בלונדון, מקום מושבו של ראש הממשלה הבריטי, יעלה 231 אלף דולרים, אך אם חשקה נפשך להיות בעל הבית של נשיא ארצות הברית ולרכוש לשם כך את שדרות פנסילבניה שבוושינגטון – מקום משכנו של הבית הלבן – תיאלץ להיפרד משני מיליון מרשרשים וירטואליים.

מאחר ומספר הרחובות במשחק הוא כמעט אינסופי, אין צורך לחכות לסיכוי האפסי שיריבך יבקר במקרה בשדרה המפוארת שהקמת באירקוצק שבסיביר; שכר הדירה ניתן בעבור כל מבנה שהשחקן מקים על אחד מנכסיו, כאשר בית פרטי יכול להניב כ-50 אלף דולרים מידי תור, ואילו גורד שחקים במיקום יוקרתי יכול לשלשל לכיסיהם העמוקים של בעליו אפילו 100 מיליון דולרים מידי תור. לאורך המשחק השחקנים יכולים לבצע עסקאות שונות בינם לבין עצמם. לאחר ארבעה חודשים (כ-120 תורות) המשחק מסתיים, והמנצח הוא מי שמחזיק בנכסים ובכסף מזומן בסכום הגדול ביותר.

חברת הצעצועים הסברו תשיק גרסת מונופול אינטרנטית, שלוח המשחק שלה מבוסס על Google Maps Reviewed by on . חברת הצעצועים הסברו (Hasbro) תשיק במהלך היום (ד') גרסת מונופול אינטרנטית, שלוח המשחק שלה מבוסס על מערכת המפות של Google Maps. המשחק פתוח לגולשים וניתן לשחק בו ב חברת הצעצועים הסברו (Hasbro) תשיק במהלך היום (ד') גרסת מונופול אינטרנטית, שלוח המשחק שלה מבוסס על מערכת המפות של Google Maps. המשחק פתוח לגולשים וניתן לשחק בו ב Rating:

הגיבו