תוכן פרסומי
ראשי » חדשות » אינטרנט » דיווחים: גוגל תציג גרסאות "ידידותיות לילדים" של מוצריה
סכנה ברורה ומיידית. צילום: BigStock

דיווחים: גוגל תציג גרסאות "ידידותיות לילדים" של מוצריה

בין המוצרים: מנוע החיפוש, יוטיוב ודפדפן כרום ● בגוגל מבקשים באמצעות הגרסאות הללו "להציע להורים כלים מתאימים לפיקוח על השימוש שילדיהם עושים במוצרינו"

מאת 4 בדצמבר 2014, 12:56 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

גוגל (Google) תשיק גרסאות מיוחדות לילדים של מוצרי החברה הפופולריים ביותר, מתוך שאיפה להציע "מקום מהנה ובטוח לילדים", כך עולה מידיעה שפורסמה ב-USA Today.

הידיעה נסמכת על דברים שאמר פבני דיוונג'י, סגן נשיא להנדסה בחברה. דובר גוגל סירב למסור אישור רשמי, אך הודה כי הדברים האמורים בידיעה נכונים "בעקרון".

על פי הדיווח, ככל הנראה תציע גוגל גרסאות מיוחדות לילדים של מנוע החיפוש, יוטיוב (YouTube) ודפדפן כרום (Chrome), שיהיו מיועדות לילדים עד גיל 12. מועד ההשקה עדיין לא ידוע.

לדברי דיוונג'י, "אנחנו מבקשים להציע להורים כלים מתאימים לפיקוח על השימוש שילדיהם עושים במוצרינו".

דיווחים: גוגל תציג גרסאות "ידידותיות לילדים" של מוצריה Reviewed by on . גוגל (Google) תשיק גרסאות מיוחדות לילדים של מוצרי החברה הפופולריים ביותר, מתוך שאיפה להציע "מקום מהנה ובטוח לילדים", כך עולה מידיעה שפורסמה ב-USA Today. הידיעה גוגל (Google) תשיק גרסאות מיוחדות לילדים של מוצרי החברה הפופולריים ביותר, מתוך שאיפה להציע "מקום מהנה ובטוח לילדים", כך עולה מידיעה שפורסמה ב-USA Today. הידיעה Rating: 0

הגיבו