תוכן פרסומי
ראשי » חדשות » בקרוב: צפייה בערוצי עידן+ גם באינטרנט
הקמת המאגר הביומטרי - מהלך חיוני, כטענת השר ארדן, או מחטף, כטענת המתנגדים?

בקרוב: צפייה בערוצי עידן+ גם באינטרנט

וועדת השרים לחקיקה אישרה פה אחד את הצעת החוק שהגיש שר התקשורת גלעד ארדן

מאת 27 באוקטובר 2014, 11:00 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

אושרה פה אחד בוועדת השרים לחקיקה הצעת החוק שהגיש שר התקשורת גלעד ארדן לשידור ערוצי עידן פלוס גם באינטרנט. החוק יחייב את הרשות השנייה להקים אתר אינטרנט שיאפשר לכל אזרח גישה לצפייה בערוצי עידן+ (הכוללים את ערוצים: 1,2,10, 33 ו 99 ובקרוב גם ערוצים נוספים) באינטרנט, ללא תמורה. הסעיף המרכזי בחוק המוצע קובע, שגם גורמים מסחריים יוכלו להפיץ לציבור ערוצים אלה, ובכך תתאפשר תחרות של חבילות תוכן מול הכבלים והלוויין.

החוק פוטר את הגורם המפעיל ואת מפיצי המשנה מהסדרת הזכויות בשידורים אלה, בתנאי שהפצת השידורים תיעשה כמות שהם בארץ, בזמן אמיתי, בצורה רציפה וללא עריכה או קבלת תמורה. זאת, על מנת לאפשר את הפצת שידורי המערך ברשת האינטרנט הן בידי הגורם המפעיל (כיום הרשות השנייה) והן בידי גורמי תקשורת נוספים. סעיף זה משווה בעצם בין הפצת הערוצים על גבי האינטרנט לבין הפצתם "מהאוויר" באמצעות מערך ההפצה הדיגיטלי של עידן+.

השר ארדן אמר כי "כדי להגביר את התחרות ולשבור את הדואופול של הוט ויס, נאפשר את שידור הערוצים בחינם גם באינטרנט ובכך נעודד חברות תקשורת להיכנס לתחום הטלוויזיה הרב ערוצית להתחרות בכבלים ובלוויין".

 

בקרוב: צפייה בערוצי עידן+ גם באינטרנט Reviewed by on . אושרה פה אחד בוועדת השרים לחקיקה הצעת החוק שהגיש שר התקשורת גלעד ארדן לשידור ערוצי עידן פלוס גם באינטרנט. החוק יחייב את הרשות השנייה להקים אתר אינטרנט שיאפשר לכ אושרה פה אחד בוועדת השרים לחקיקה הצעת החוק שהגיש שר התקשורת גלעד ארדן לשידור ערוצי עידן פלוס גם באינטרנט. החוק יחייב את הרשות השנייה להקים אתר אינטרנט שיאפשר לכ Rating: 0

הגיבו