תוכן פרסומי
ראשי » חדשות » נייס רכשה את הקסגון הישראלית תמורת 11 מיליון דולרים

נייס רכשה את הקסגון הישראלית תמורת 11 מיליון דולרים

הפתרון של החברה הנרכשת עתיד לחזק את ההיצע של NiceTrack באמצעות מענה לביקוש הגדל ליכולות המשלבות איתור מיקום ● הטכנולוגיה של הקסגון אמורה לאפשר לגופי מודיעין וארגוני בטחון פנים להילחם בפשיעה וטרור באופן יעיל יותר

מאת 31 באוגוסט 2009, 16:08 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

נייס (NICE) הודיעה, כי חתמה על הסכם לרכישת הקסגון (Hexagon) – חברה ישראלית המספקת טכנולגיה לאיתור על בסיס ניידות, תמורת כ-11 מיליון דולרים. הפתרון של החברה הנרכשת עתיד לחזק את ההיצע של NiceTrack באמצעות מענה לביקוש הגדל ליכולות המשלבות איתור מיקום. העיסקה כפופה לתנאים המקובלים וצפויה להיסגר בתוך מספר ימים. נייס אינה צופה השפעה מהותית על תוצאותיה כתוצאה מהרכישה בשנים 2009 ו-2010.

הטכנולוגיה של הקסגון אמורה לאפשר לגופי מודיעין וארגוני בטחון פנים להילחם בפשיעה וטרור באופן יעיל יותר. כך, היא מאפשרת דיוק רב ביותר של איתור סלולרי בעלות נמוכה. פורטפוליו ההיצע של פתרון NiceTrack, מאפשר ניתוח של כל סוגי התקשורת ויוצר תמונה מודיעינית מקיפה. NiceTrack מציע סט פתרונות מאוחד לאיסוף וניתוח של נתונים טלפוניים ואינטרנטיים עבור רשויות אכיפת חוק, גופי מודיעין וארגוני בטחון פנים. הפתרון מספק היצע כולל של כלים ויישומים תפעוליים המבטיחים כי מידע משמעותי וחיוני יועבר בזמן למקבלי ההחלטות ולזרוע המבצעת, מה שמאפשר לזהות איומים ולהגיב בצורה מהירה וראויה.

"אנו מרוצים מאוד מהישגי החטיבה הבטחונית של נייס, במימוש האסטרטגיה שלנו לזכות בפרויקטים גדולים הוספת הטכנולוגיה החדשנית והמוכחת הזו תחזק עוד את עסקינו בתחום הבטחוני עם הרחבת ההיצע שלנו לגופים ממשלתיים בשוק בטחון הפנים בעולם", אמר ישראל ליבנת, נשיא החטיבה הבטחונית של נייס. "אנו שמחים להוסיף לשורותינו את הצוות המוכשר מאוד של הקסגון. רכישה זו ממחישה את האסטרטגיה הממוקדת שלנו למינוף יכולת הליבה של החברה – איסוף, ניהול וניתוח מסות של מידע בלתי מובנה, ואנו מאמינים כי יתמוך במטרות עסקי החטיבה הבטחונית של נייס".

נייס רכשה את הקסגון הישראלית תמורת 11 מיליון דולרים Reviewed by on . נייס (NICE) הודיעה, כי חתמה על הסכם לרכישת הקסגון (Hexagon) - חברה ישראלית המספקת טכנולגיה לאיתור על בסיס ניידות, תמורת כ-11 מיליון דולרים. הפתרון של החברה הנרכ נייס (NICE) הודיעה, כי חתמה על הסכם לרכישת הקסגון (Hexagon) - חברה ישראלית המספקת טכנולגיה לאיתור על בסיס ניידות, תמורת כ-11 מיליון דולרים. הפתרון של החברה הנרכ Rating:

הגיבו