תוכן פרסומי
ראשי » חדשות » היי-טק עולמי » ארה"ב: מיקרוסופט החלה לגייס עובדים לרשת החנויות החדשה

ארה"ב: מיקרוסופט החלה לגייס עובדים לרשת החנויות החדשה

ענקית התוכנה פרסמה באינטרנט רשימה של משרות פנויות בשישה תחומים עבור החנויות בקליפורניה ובאריזונה ● הדרישות: "היכרות מעולה עם מוצרי מיקרוסופט" ו-"יכולת לשמש דוגמה לחזון של מיקרוסופט"

מאת 24 באוגוסט 2009, 9:00 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

מיקרוסופט (Microsoft) החלה לגייס עובדים לחנויות המותג החדשות שהיא מקימה במישן ווייג'ו, קליפורניה ובסקוטסדייל, אריזונה. החברה פרסמה באינטרנט רשימה של משרות פנויות בשישה תחומים: עוזרים למנהלי חנויות, אנשי שירותי לקוחות, אנשי מכירות, מחסנאים, יועצים טכניים ללקוחות ואנשי הדרכה ללקוחות.

העובדים החדשים יהיו כפופים למנהלי החנויות, והדרישות בכל המשרות כוללות "היכרות מעולה עם מוצרי מיקרוסופט והשירותים שמציעה החברה", וכן "יכולת לשמש דוגמה לחזון של מיקרוסופט בכל הקשור ליחסים עם הלקוחות".

אופי המשרה של היועצים הטכניים מזכיר את זה של מומחי Mac בחנויות אפל (Apple), עם דגש רב יותר על מכירות: מלבד סיוע ללקוחות בהתמודדות עם בעיות שבהן הם נתקלים, יידרשו היועצים הטכניים גם "לספק פתרונות בהתאמה אישית ללקוחות חדשים, בהתאם לצרכים ולציפיות", על פי תיאור המשרה.

מהיועצים הטכניים נדרשות גם שנתיים ניסיון בהוראה, הדרכה או מכירה – בחנויות או במוקדי שירות – וכן יכולת לעבוד בריבוי משימות ולהרים משקל של עד כ-35 קילוגרמים. עדיפות תינתן לבעלי הסמכות של מיקרוסופט או חברות אחרות ולבעלי תואר אקדמי.

המדריכים יערכו, על פי תיאור המשרה, הדרכות לעובדים ולקוחות, וכן יסייעו לפתח חומרי הדרכה ומצגות. מהמדריכים נדרשות שלוש עד חמש שנות ניסיון בהוראה או הדרכה – ובמיוחד הדרכה טכנית בסביבת מכירות – היכרות עם תוכנות מיקרוסופט ויכולת להרים משקל של עד כ-25 קילוגרמים. עדיפות תינתן לבעלי תואר אקדמי והסמכות של מיקרוסופט.

לא פורסמו פרטים על המשכורות, וביחס למשמרות ושעות העבודה צוין, כי הן "עשויות להשתנות". החברה ציינה, כי משרות נוספות יפורסמו ברגע שיוכרזו מקומות נוספים שבהם ייפתחו חנויות מותג.

ארה"ב: מיקרוסופט החלה לגייס עובדים לרשת החנויות החדשה Reviewed by on . מיקרוסופט (Microsoft) החלה לגייס עובדים לחנויות המותג החדשות שהיא מקימה במישן ווייג'ו, קליפורניה ובסקוטסדייל, אריזונה. החברה פרסמה באינטרנט רשימה של משרות פנויו מיקרוסופט (Microsoft) החלה לגייס עובדים לחנויות המותג החדשות שהיא מקימה במישן ווייג'ו, קליפורניה ובסקוטסדייל, אריזונה. החברה פרסמה באינטרנט רשימה של משרות פנויו Rating:

הגיבו