תוכן פרסומי
ראשי » חדשות » דיווחים: אורקל תשחרר בקרוב גרסה חדשה של בסיס הנתונים 11g

דיווחים: אורקל תשחרר בקרוב גרסה חדשה של בסיס הנתונים 11g

ההשקה צפויה בסוף ספטמבר, שבועיים לפני כנס ענק שעורכת החברה ● באורקל העולמית סירבו להתייחס לדיווח ● לא התקבלה תגובת אורקל ישראל ולא נמסר מתי תגיע הגרסה החדשה של בסיס הנתונים לארץ

מאת 23 באוגוסט 2009, 13:00 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

לאחר המתנה ארוכה, אורקל (Oracle) מתכננת לשחרר בקרוב גרסה חדשה ומעודכנת לספינת הדגל של בסיס הנתונים שלה Oracle 11g, כך לפי מקורות המעורים בעולם בסיסי הנתונים של החברה. ענקית התוכנה מתכננת לקיים לכל הפחות אירוע מרכזי אחד, בו, לצד ההשקה המתוכננת, תוצג מפת הדרכים של החברה בעולם בסיסי הנתונים. האירוע האמור צפוי להתקיים בבדפורד מסצ'וסטס, ב-29 בספטמבר. דובר אורקל סירב להגיב לדיווחים.

ענקית התוכנה ניסתה לשמור על מסך חשאיות בדבר פרטים הצפויים בגרסה הבאה של בסיס הנתונים. הידיעה לגבי האירוע המתוכנן, שדלפה לרשת, מדברת על הרכיבים החדשים הצפויים בבסיס הנתונים רק באופן כללי, והיא מדברת על כך שאלו צפויים לחסוך בעלויות הביצועים של בסיס הנתונים, לצד היכולת לבצע שדרוגים, מבלי שהדבר יפגע במשתמשים, שיוכלו להמשיך ולהיות מחוברים לבסיס הנתונים. שיפור נוסף צפוי בתחום המיחשוב השריגי, לצד הגברת היעילות בעולמות ניהול האחסון והאשכולות.

ההשקה הצפויה באה למשתמשים בהפתעה מוחלטת, טוענים מקורות בעיתונות המחשבים המקצועית בארה"ב, שכן אחד משני נשיאי אורקל – צ'רלס פיליפס, אמר בעבר בשיחות ועידה עם אנליסטים שהגרסה החדשה תגיע ברבעון הפיסקלי שהחל ביוני, דבר שמאז לא קרה.

סיבה נוספת להפתעה, מציינים מקורות בארה"ב, היא שהחברה בחרה שלא להמתין עד למחצית אוקטובר, אז היא מקיימת את כנס הענק השנתי שלה, ולא להשיק את הגרסה האמורה במסגרתו. הידיעה המקורית על האירוע הצפוי, התפרסמה במסגרת בלוג של איאן אברמסון, נשיא ארגון משתמשי אורקל העצמאיים. הוא היה מעורב בפיתוח ובבדיקה של גרסת הבטה של בסיס הנתונים האמור.

באורקל ישראל סירבו להגיב לשאלת אנשים ומחשבים מתי תושק הגרסה בארץ.

דיווחים: אורקל תשחרר בקרוב גרסה חדשה של בסיס הנתונים 11g Reviewed by on . לאחר המתנה ארוכה, אורקל (Oracle) מתכננת לשחרר בקרוב גרסה חדשה ומעודכנת לספינת הדגל של בסיס הנתונים שלה Oracle 11g, כך לפי מקורות המעורים בעולם בסיסי הנתונים של לאחר המתנה ארוכה, אורקל (Oracle) מתכננת לשחרר בקרוב גרסה חדשה ומעודכנת לספינת הדגל של בסיס הנתונים שלה Oracle 11g, כך לפי מקורות המעורים בעולם בסיסי הנתונים של Rating:

הגיבו