תוכן פרסומי
ראשי » חדשות » IT פיננסי » שכרו של לארי אליסון בשנת הכספים 2010: דולר בודד

שכרו של לארי אליסון בשנת הכספים 2010: דולר בודד

למרות זאת, מנכ"ל ומייסד אורקל לא ירעב ללחם: בשנת הכספים הקודמת היוו מניות אורקל בהן הוא עדיין מחזיק, 97% מהתגמול שלו ● אליסון מצטרף לבכירי היי-טק אחרים שהחליטו להשתכר דולר אחד בלבד, לרבות מנכ"ל אפל ומייסדי גוגל

מאת 23 באוגוסט 2009, 12:36 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

בשנת הכספים 2010 תסתכם משכורת הבסיס של מנכ"ל ומייסד אורקל (Oracle), לארי אליסון, בדולר אחד בלבד – כך על פי מסמך שהוגש לרשויות בארה"ב בסוף השבוע. המדובר בירידה משמעותית בהשוואה לשנת הכספים האחרונה, בה הסתכמה משכורתו של אליסון ב-999,999 דולרים – אך סביר להניח שאליסון, אשר מדורג במקום הרביעי ברשימת עשירי העולם של מגזין פורבס (Forbes), לא ירעב ללחם. לכך יש להוסיף את העובדה שגם משכורתו של אליסון בשנת הכספים 2009 – כמיליון דולרים – הייתה המקור ל-1.2% בלבד מהתגמול הכולל שלו באותה שנה: המקור של 97% מהתגמול היה במניות.

ובכל זאת, עם משכורת בסיס של דולר בודד, מצטרף אליסון לשורה ארוכה ומכובדת של מנהלים בכירים בתעשיית ההיי-טק שזו משכורתם – ובכלל זה מנכ"ל אפל (Apple), סטיב ג'ובס ומייסדי גוגל (Google), סרגיי ברין ולארי פייג'.

"ועדת התגמול מודעת לשיעור הגבוה של אחזקותיו של מר אליסון באורקל, אך מאמינה שעליו לקבל גם משכורת שנתית, משום שמר אליסון ממלא תפקיד פעיל וחיוני בפעילות, באסטרטגיה ובצמיחה שלנו. ובכל זאת, בשנת הכספים 2010 הסכים מר אליסון להפחית את משכורתו לדולר בודד", נכתב במסמך שהוגש לרשויות על ידי אורקל.

באורקל החלה שנת הכספים 2010 ב-1 ביוני.

אליסון (64) הקים את אורקל ב-1977. על פי המסמכים שהוגשו לרשות האמריקנית לניירות ערך (SEC), בבעלותו 1.18 מיליארד מניות של אורקל, שהם 23.4% מהון המניות הכולל של החברה.

שכרו של לארי אליסון בשנת הכספים 2010: דולר בודד Reviewed by on . בשנת הכספים 2010 תסתכם משכורת הבסיס של מנכ"ל ומייסד אורקל (Oracle), לארי אליסון, בדולר אחד בלבד - כך על פי מסמך שהוגש לרשויות בארה"ב בסוף השבוע. המדובר בירידה מ בשנת הכספים 2010 תסתכם משכורת הבסיס של מנכ"ל ומייסד אורקל (Oracle), לארי אליסון, בדולר אחד בלבד - כך על פי מסמך שהוגש לרשויות בארה"ב בסוף השבוע. המדובר בירידה מ Rating:

הגיבו