תוכן פרסומי
ראשי » TheNewCom » פרטים על השעון החכם של גוגל דלפו לרשת

פרטים על השעון החכם של גוגל דלפו לרשת

הצייצן @evleaks עשה זאת שוב, וחשף פרטים על המכשיר החדש, שככל הנראה יוצג כבר ביוני הקרוב ● הוא אמור להגיע עם מסך IPS LCD בגודל של 1.65 אינץ', 512 מגה-בייט זיכרון עבודה ו-4 ג'יגה-בייט זיכרון אחסון, ומערכת ההפעלה שלו תהיה, איך לא, אנדרואיד

מאת 17 במרץ 2014, 18:13 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

השעון החכם מבית גוגל (Google) עתיד להגיע עם מסך IPS LCD בגודל של 1.65 אינץ', בעל רזולוציה של 280X280 פיקסלים – כך עולה מדיווח שהדליף לרשת [email protected] בחשבון הטוויטר (Twitter) שלו. כמו כן, השעון עתיד להציע 512 מגה-בייט זיכרון עבודה ו-4 ג'יגה-בייט זיכרון אחסון. פרטים אודות המצלמה והמעבד שיהיה משובץ בשעון עדיין לא נחשפו.

על פי הדיווחים, השעון יישא את שמה של סדרת הנקסוס (Nexus), השם שהעניקה גוגל לכל הטלפונים והטאבלטים שיצאו תחת שמה, והוא עתיד להיות מיוצר על ידי LG. ההערכות הן ששתי החברות יציגו אותו בכנס Google I/O ביוני הקרוב, כנראה עוד לפני שאפל (Apple) תוציא לשוק שעון משלה.

המכשיר יהיה מבוסס, איך לא, על מערכת ההפעלה אנדרואיד (Android), אם כי בגרסה מותאמת מיוחדת, שמרוכזת מסביב לשירות Google Now של החברה. הוא יכלול קול מוגבר כדי לתת פקודות ולבצע חיפושים.

פרטים על השעון החכם של גוגל דלפו לרשת Reviewed by on . השעון החכם מבית גוגל (Google) עתיד להגיע עם מסך IPS LCD בגודל של 1.65 אינץ', בעל רזולוציה של 280X280 פיקסלים - כך עולה מדיווח שהדליף לרשת [email protected] בחשבון הטוויט השעון החכם מבית גוגל (Google) עתיד להגיע עם מסך IPS LCD בגודל של 1.65 אינץ', בעל רזולוציה של 280X280 פיקסלים - כך עולה מדיווח שהדליף לרשת [email protected] בחשבון הטוויט Rating:

הגיבו