תוכן פרסומי
ראשי » TheNewCom » קנוניקל: מכשירים מבוססי אובונטו יופיעו עוד השנה

קנוניקל: מכשירים מבוססי אובונטו יופיעו עוד השנה

חברות מספרד ומסין יפיצו את מערכת ההפעלה הניידת של הפצת הלינוקס הפופולרית ● קנוניקל למדה ככל הנראה מניסיון העבר ולא תהיה זו שתייצר את המכשירים, אלא תקדם את המכירות שלהם ותספק עבורם תמיכה

מאת 20 בפברואר 2014, 17:08 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

קנוניקל (Canonical) הודיעה כי עוד לפני סוף השנה יגיעו לשוק מכשירים ניידים המבוססים על מערכת ההפעלה הניידת של הפצת הלינוקס (Linux) אובנוטו (Ubuntu). היא תשווק אותם באמצעות באמצעות החברה הספרדית bq והחברה הסינית מייזו (Meizu), שאחראית לכמה מהטלפונים היותר מעוצבים עבור סביבת האנדרואיד (Android) שיצאו בשנתיים האחרונות.

החברה מראה שהיא מכוונת לשוק הבינוני ואף הגבוה את המכשירים הייעודיים שלה, כולל, לפחות לפי העדפתה, מכשירים בתצורה גבוהה מאוד ביחס לשוק. לטענתה, היא זכתה בתגובות טובות מחברות אספקת שירותי טלפוניה ברחבי העולם.

הניסיון הקודם של קנוניקל, לגייס 32 מליון דולר עבור מכשיר בשם Edge שהיא התכוונה לייצר בעצמה, לא צלח, על אף שהיא פרסמה אותו באתר גיוס ההמונים אינדיגוגו (Indiegogo). אולי כלקח מהניסיון הכושל, קנוניקל לא מתכוונת לייצר הפעם בפועל מכשירים אלא לקדם את המכירות שלהם דרך הרשת ולספק עבורם תמיכה.

קנוניקל: מכשירים מבוססי אובונטו יופיעו עוד השנה Reviewed by on . קנוניקל (Canonical) הודיעה כי עוד לפני סוף השנה יגיעו לשוק מכשירים ניידים המבוססים על מערכת ההפעלה הניידת של הפצת הלינוקס (Linux) אובנוטו (Ubuntu). היא תשווק או קנוניקל (Canonical) הודיעה כי עוד לפני סוף השנה יגיעו לשוק מכשירים ניידים המבוססים על מערכת ההפעלה הניידת של הפצת הלינוקס (Linux) אובנוטו (Ubuntu). היא תשווק או Rating:

הגיבו